preloader

Що вас цікавить?

1 вересня 2016 року перший урок має бути на тему: "Конституція України: 20 років"

25.05.2016
Конституціоналізм /
Конституційна реформа

Громадські активісти зустрічалися з новою міністеркою освіти Лілею Гриневич. І запропонували ідею: провести 1-го вересня у всіх школах перший урок на тему "Конституція України: 20 років"


Лист-пропозиція до Лілії Гриневич:

Шановна Ліліє Михайлівно!

Цього року ми відзначаємо 20-річчя Конституції України. Конституціоналізм має стати державною ідеологією України як країни, яка рухається в бік побудови демократичної правової держави.

На жаль, результати соціологічного дослідження, проведеного на замовлення Центру політико-правових реформ у грудні 2015 року, показали вкрай низьку обізнаність громадян з текстом Конституції України та відповідно нерозуміння цінності Конституції. Так 50,4 % респондентів відповіли, що вони ніколи в житті не читали Конституцію України, навіть окремі статті.

Людство завдяки зусиллям мислителів і народів, через революції прийшло до визначного здобутку – конституції, яка детермінує майбутнє наше та наших дітей.

З метою підвищення обізнаності молодого покоління з Конституцією України та формування правової свідомості у наступного покоління Центр політико-правових реформ та Реанімаційний пакет реформ пропонує 1 вересня 2016 року провести по всій України перший урок на тему: "Конституція України: 20 років".

Ігор Коліушко, голова правління Центру політико-правових реформ, співголова Ради Реанімаційного пакету реформ,

Артем Миргородський, голова Секретаріяту Реанімаційного пакету реформ,

Юлія Кириченко, очільниця напрямку конституційного права Центру політико-правових реформ.

Детальніше тут: http://blogs.pravda.com.ua/authors/sokolenko/574568c6d3b08/