preloader

Що вас цікавить?

Висновок ЦППР на законопроект "Про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" (щодо удосконалення здійснення фінансового контролю окремих категорій суб’єктів декларування)"

21.03.2018
Запобігання корупції /
Антикорупційна експертиза

21 березня 2018 року Комітет з питань запобігання і протидії корупції планує розглянути законопроект № 8129, зареєстрований 15 березня 2018 року. Він дозволить приховувати декларації правоохоронців та ще низки суб'єктів декларування під грифом секретності, а також уникнути відповідальності. ЦППР підготував Висновок громадської антикорупційної експертизи, у якому виявлено 7 корупціогенних факторів


21 березня 2018 року Комітет з питань запобігання і протидії корупції на закритому засіданні планує розглянути законопроект № 8129 "Про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" (щодо удосконалення здійснення фінансового контролю окремих категорій суб'єктів декларування)". 

Проект Закону дозволяє приховувати декларації правоохоронців та ще низки суб'єктів декларування під грифом секретності, а також уникати відповідальності.

ЦППР підготував Висновок громадської антикорупційної експертизи, у якому виявлено 7 корупціогенних факторів, закладених у законопроекті.

Завантажити Висновок (ukr, pdf) 

З висновками громадської антикорупційної експертизи на інші законопроекти можна ознайомитися за лінком