preloader

Що вас цікавить?

У Миргороді пройшов семінар щодо надання адміністративних послуг

14.04.2014
Адміністративні послуги

Семінар-тренінг «Вдосконалення діяльності центру надання адміністративних послуг» організовано Центром політико-правових реформ, Центром досліджень місцевого самоврядування та Миргородською міською радою


9-10 квітня в Миргороді (Полтавська область) відбувся дводенний семінар-тренінг «Вдосконалення діяльності центру надання адміністративних послуг».

Захід організовано Центром політико-правових реформ (м. Київ), Центром досліджень місцевого самоврядування (м. Львів) та Миргородською міською радою.

Метою заходу було обговорення проблематики покращення якості надання адміністративних послуг через вдосконалення роботи центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) у Миргородській міській раді.

У семінарі-тренінгу взяли участь заступник голови правління Центру політико-правових реформ Віктор Тимощук,  заступник голови правління  та експерт Центру досліджень місцевого самоврядування Ігор Бригілевич,  заступник директора департаменту адміністративних послуг Вінницької міської ради Євген Іщук,  заступник начальника відділу програмного забезпечення та зв’язку департаменту інформаційних технологій Вінницької міської ради Олексій Буняк, керуюча справами виконкому міської ради Наталія Гирка, керівники і посадові особи підрозділів МиргородськоїКременчуцької, Комсомольської міських радах і територіальних органів державної влади у Полтавській області, які безпосередньо задіяні в наданні адміністративних послуг, а також службовці з 12 районних державних адміністрацій Полтавської області.

Відкрила семінар керуюча справами виконкому міської ради Наталія Гирка. Вона наголосила, що створення зручних і доступних умов для отримання громадянами адміністративних послуг є одним із головних завдань над яким працює міська влада. Для спрощення доступу громадян до публічної інформації у Миргороді 1 липня 2013 року було відкрито перший у Полтавській області Центр надання адміністративних послуг. У Центрі надаються понад 50 адміністративних послуг.

Експерти громадських організацій та посадовці Вінницької міської ради представили презентації по темах, які були передбачені програмою семінару, та надали відповіді на запитання учасників заходу.

Учасники семінар-тренінгу отримали інформацію та фахові консультації щодо державної політики і розвитку законодавства з питань адміністративних послуг, про кращий зарубіжний і український досвід надання адміністративних послуг, а також виробили навики щодо складання переліку послуг та їх технологічних і інформаційних карток.

 

Семінар-тренінг проведено за фінансової підтримки Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні.