preloader

Що вас цікавить?

ЦППР запрошує доєднатись до обговорення «Бачення України – 2030»

27.02.2023
Загальні новини

Після пів року розробки концепцій реформування у різних сферах ми хочемо залучити до доопрацювання всіх охочих і вже розпочали публічну комунікацію документів.


24 лютого минув рік з початку повномасштабного вторгнення держави-агресора на територію України. Це стало новим жахливим етапом терору, який принесла росія на нашу землю. 24 лютого 2022 року змінило українців та все ж не побороло жагу до свободи та цінностей, на яких ми будували суспільство. Рік боротьби за демократію продемонстрував всьому світові незламність української нації та подарував надію мільйонам людей. Українські захисники героїчно боронять країну, а цивільні громадяни роблять все можливе, щоб бути надійним тилом для воїнів. 

Попри рік важкої боротьби, українці сповнені віри в захисників та перемогу. Доки герої проганяють окупанта з української землі, ми маємо працювати для майбутнього вже сьогодні!  

Усвідомлюючи ціну боротьби Українського народу, команда ЦППР у складі громадської коаліції «Україна після перемоги» ще влітку 2022 року сформулювали візію «Бачення України – 2030». Документ пропонує ключові умови відбудови та розвитку України після Перемоги, серед яких:

  • представницька демократія зі змагальним політичним процесом та  вільними виборами; 
  • дотримання принципів правовладдя, насамперед у законодавчій та судовій владах, та принципів належного урядування у виконавчій владі; 
  • відповідальні громадяни із захищеними фундаментальними правами незалежно від приналежності до різних груп чи верств;
  • вільний простір для зміцнення, розвитку та поширення української, кримськотатарської та інших автохтонних культур, а також присутнього розмаїття різних культур та ідентичностей. 

Ми переконані, що Україна має бути достатньо захищеною та сильною, а громадяни мають прийняти повну відповідальність за свою державу та побудову свого добробуту!

Візія «Бачення України – 2030» – це основа, яку ми пропонуємо використати для досягнення розвитку в кожному секторі державної політики до 2030 року, рекомендації та застереження на шляху реалізації задуманого. На базі Бачення команда ЦППР у межах проєкту  «Україна після перемоги: підготовка і комунікація реформ для реалізації “Бачення України — 2030”» готує концепції реформування у семи напрямках: конституціоналізм, парламентаризм, судівництво, правопорядок, виконавча влада, адміністративні послуги та регіональний устрій.

Після пів року розробки концепцій реформування ми хочемо залучити до доопрацювання всіх охочих і вже розпочали публічну комунікацію документів. Відбулися експертні та публічні обговорення Концепції конституційної реформи. Надалі ми продовжимо проведення таких заходів і будемо раді бачити та чути кожного, хто готовий долучитися до побудови нашого майбутнього. 

Усі напрацювання у межах проєкту ми поширимо на сайті та сторінках у соцмережах ЦППР. Якщо ви хочете долучитися до проєкту або отримувати напрацьовані документи напишіть на пошту media@pravo.org.ua. Ми будемо надсилати вам сповіщення про публікації, заплановані обговорення тощо. Ми відкриті до комунікації, нових ідей та готові вислухати думку кожного . 

З вірою в Україну!
Команда ЦППР!

________________________
Видання матеріалу стало можливим завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Британії в рамках проекту «Україна після перемоги: підготовка і комунікація реформ для реалізації “Бачення України — 2030”», який виконує Центр політико-правових реформ. Погляди, висловлені в цій публікації, належать авторам і можуть не збігатися з офіційною позицією Уряду Великої Британії.