preloader

Що вас цікавить?

Суд присяжних: що це і навіщо?

12.06.2018
Судівництво /
Судова реформа

Центр політико-правових реформ та Центр громадянських свобод запускають публічне обговорення інституту присяжних в Україні. Просимо дати відповіді на запитання в короткій онлайн-анкеті, адже нам важливо розуміти: що громадяни взагалі знають про присяжних, чого вони очікують від такого суду і чи готовий кожен з нас вже зараз стати присяжним? 


Центр політико-правових реформ разом з Центром громадянських свобод в рамках правозахисної платформи "Правозахисний порядок денний" запускає публічне обговорення інституту присяжних в Україні.

 

Перший крок  – це публічне та анонімне онлайн-опитування. Просимо вас взяти участь, адже нам важливо мати вихідні дані та знати дійсну ситуацію: що громадяни взагалі знають про присяжних, чого вони очікують від такого суду і чи готовий кожен з нас вже зараз стати присяжним? 

 

Мета дослідження:

  1. з'ясувати рівень обізнаності громадян України та правників щодо участі народу у здійснені правосуддя через інститут присяжних;
  2. очікування громадян та правників від суду присяжних та можливість особистої участі у разі його створення.

Будь ласка, до 19 червня дайте відповіді на 10 коротких запитань в онлайн-анкеті, і вже за тиждень ми повідомимо результат!