preloader

Що вас цікавить?

Моніторинг діяльності судової влади України щодо ефективності захисту прав людини від порушень з боку Президента, Парламенту та Уряду України

Донор: Фонд сприяння демократії Посольства США в Україні
Бюджет: 14560.00 USD
Реалізація: 01-02-2011-31-01-2012

Цілі

  1. Підняти ефективність судового захисту конституційних прав людини в Україні. Аналіз рішень Конституційного Суду України, Вищого адміністративного суду, Окружного адміністративного суду міста Києва — в контексті ефективності захисту конституційних прав людини від неконституційних та незаконних актів вищих державних органів, зокрема, Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів.
  2. Незалежний контроль за ефективністю конституційних прав людини, щодо їх порушення з боку вищих органів державної влади (Парламенту, Президента та Кабінету Міністрів).

Результати

  1. Короткострокові результати: висвітлення незалежного моніторингу діяльності судової влади у 2010-2011 роках у контексті ефективності захисту конституційних прав людини від їх порушень Парламентом, Президентом, Кабінетом Міністрів.
  2. Довгострокові результати: визначення інструментів постійного моніторингу діяльності судової влади — в контексті ефективності захисту конституційних прав людини від їх порушень Парламентом, Президентом, Кабінетом Міністрів — з метою забезпечити незалежний громадський контроль за діяльністю державної влади з боку громадянського суспільства. Удосконалення судової практики захисту конституційних прав людини. Обізнаність громадян щодо можливостей відновлення їх конституційних прав і свобод у судовому порядку.