preloader

Що вас цікавить?

Перша зустріч учасників проекту з обміну аналітичних центрів в Перу

03.04.2014
Загальні новини /
Новини ЦППР

26-28 березня в Лімі відбулася перша очна зустріч учасників проекту Обміну аналітичних центрів, в якому бере участь Центр політико-правових реформ


26-28 березня 2014 року відбулася перша очна зустріч учасників проекту Обміну аналітичних центрів (OnThinkTanksExchange), в якому бере участь Центр політико-правових реформ. Учасників гостинно приймав Інститут перуанських досліджень (InsitutodeEstudiosPeruanos) в Лімі (Перу).

В ході чотириденної сесії учасники обміну знайомилися між собою та з організаторами обміну. Головною темою обговорень були обмеження та потенціал співпраці між аналітичними центрами та обмін досвідом між центрами різних країн та різних контекстів.

Мета зустрічі – визначитися з темами та партнерами проектів між учасниками обміну в рамках загального проекту. Учасники обговорювали можливості співпраці з питань інституційної спроможності аналітичних центрів або з проведення спільного дослідження з питання політики.

Після зустрічі в Лімі учасники продовжуватимуть дистанційні обговорення теми майбутнього проекту та узгоджуватимуть умови партнерства. Які проекти народяться з цих дискусій – буде відомо з травня 2014 року, коли учасники подадуть на затвердження концепції спільних проектів.

В проекті беруть участь 10 аналітичних центрів з різних країн світу – з Центральної та Східної Європи, Латинської Америки та Індонезії. Учасники обміну мають чудову нагоду збагатитися досвідом інших учасників та з перших рук дізнатися про цікаві питання політики з країн, в яких працюють інші учасники Обміну.

Проект Обміну аналітичних центрів організовано за участі ініціативи Про аналітичні центри (OnThinkTanks), програми Ініціатива аналітичних центрів (ThinkTankInitiative), Фонду аналітичних центрів (ThinkTank Fund) та Австралійсько-Індонезійського партнерства «Ініціатива сектору знань» (Knowledge Sector Initiative). Проект розпочався в січні 2014 року і триватиме до кінця 2015 року. Це гнучкий проект, покликаний дослідити бар’єри у співпраці між аналітичними центрами на практиці такої співпраці між аналітичними центрами різних країн та континентів.

Фотографії з зустрічі на Flickr Інституту перуанських досліджень.