preloader

Що вас цікавить?

Міністр юстиції з громадськими активістами та експертами відвідали центр андмінпослуг в Києві

06.06.2014
Адміністративні послуги

5 червня міністр юстиції України Павло Петренко спільно з експертами групи Реанімаційного пакету реформ, серед яких і представники Центру політико-правових реформ, відвідали Центр надання адміністративних послуг м. Києва


5 червня міністр юстиції України Павло Петренко спільно з експертами групи Реанімаційного пакету реформ, серед яких і представники Центру політико-правових реформ, відвідали Центр надання адміністративних послуг м. Києва.

Заодно Павло Петренко замовив новий закордонний паспорт у Центрі надання адмінпослуг, що на Дніпровській набережній 19 б.

"Саме завдяки Миколі Виговському, Олександру Солонтаю та Віктору Тимощуку уряд нарешті ухвалив постанову, якою передав до Єдиних адмінцентрів низку адміністративних послуг", – написав міністр у себе на Facebook.

За цим урядовим рішенням у Центрах надання адміністративних послуг мають в обов’язковому порядку надаватися 52 види послуг, за які наразі відповідають Державна міграційна служба, Укрдержреєстр, Держземагенство. Ця система мала запрацювати ще 1,5 роки тому, але попередня влада всіляко блокувала цю ініціативу.

Станом на сьогодні в Україні за офіційними даними працює понад 500 відповідних центрів, хоча громадськість визнає, що дійсно якісних ЦНАП суттєво менше. Загалом же ініціатива зі створення ЦНАП і надання у них найпопулярніших адміністративних послуг повинна суттєво спростити життя наших громадян.

Нагадаємо, Центр політико-правових реформ вже не перший рік працює над спрощенням і вдосконаленням системи надання адміністративних послуг в Україні, займається розробкою відповідних нормативно-правових актів та адвокацією їх ухвалення.