preloader

Що вас цікавить?

Круглий стіл «Громадський моніторинг та оцінка організації роботи ЦНАП в 13-ти містах Дніпропетровської області» у м. Дніпрі 17 жовтня 2017 року

18.10.2017
Центри надання адміністративних послуг /
Адміністративні послуги /
Адміністративні послуги

Круглий стіл відбувся в рамках проекту «Посилення спроможності організацій громадянського суспільства у регіонах України впливати на органи державної влади та місцевого самоврядування з метою прискорення реформ»


17 жовтня 2017 року у Дніпрі відбувся круглий стіл «Громадський моніторинг та оцінка організації роботи ЦНАП в 13-ти містах Дніпропетровської області», в рамках проекту «Посилення спроможності організацій громадянського суспільства у регіонах України впливати на органи державної влади та місцевого самоврядування з метою прискорення реформ», який фінансується Програмою МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні. В ході даного проекту, його субгрантери, – члени громадської організації «Дніпровський центр соціальних досліджень», – провели моніторинг центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) в 13-ти містах Дніпропетровської області (мм. Вільногірськ, Дніпро, Жовті Води, Кам’янське, Кривий Ріг, Марганець, Нікополь, Новомосковськ, Павлоград, Покров, Першотравенськ, Синельникове, Тернівка) протягом квітня – вересня 2017 року.

На заході керівник «Дніпровського центру соціальних досліджень» Анна Колохіна представила узагальнені результати проведеного моніторингу, висвітлила головні позитивні аспекти та здобутки кожного з вищезазначених ЦНАП, та окремо зупинилась на розгляді актуальних проблем організації їх роботи. Присутні на круглому столі керівники більшості охоплених моніторингом ЦНАП мали можливість поділитися своїми проблемами та подискутувати з присутніми експертами.

У круглому столі взяли участь експерт Центру політико-правових реформ Євген Школьний та керівник регіональних проектів Центру Тетяна Близнюк. Євген Школьний наголосив на тому, що кожен ЦНАП має прагнути до все більшої інтегрованості адміністративних послуг, які громадяни можуть отримувати у їх приміщеннях, а також на недопустимості їх окремого/паралельного надання у інших приміщеннях владних органів. Також експерт наголосив на необхідності надання адміністративних послуг у ЦНАП за принципом «життєвої ситуації» (весь комплекс послуг при народженні дитини, одруженні, переїзді тощо). В свою чергу, Тетяна Близнюк подякувала учасникам круглого столу за плідну дискусію та злагоджену співпрацю у ході реалізації Проекту.