preloader

Що вас цікавить?

Конкурсна комісія з добору членів ВККС рекомендувала до призначення у ВККС членів правління ЦППР

15.03.2023
Загальні новини

Микола Хавронюк та Роман Куйбіда — рекомендовані до призначення Конкурсною комісією з добору членів ВККС. Команда Центру вітає колег та бажає успішно пройти завершальний відбір у Вищій раді правосуддя


Сьогодні Конкурсна комісія з добору членів ВККС оголосила імена 32-х переможців конкурсу, з-поміж яких, Вища рада правосуддя має призначити 16-ть членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Серед рекомендованих до призначення є члени правління ЦППР — Микола Хавронюк та Роман Куйбіда. Команда Центру щиро вітає колег з перемогою в конкурсі та бажає успішно пройти завершальний відбір у Вищій раді правосуддя.

Нагадаємо, що ВККС один з ключових органів у системі правосуддя, відповідальний за добір та оцінювання суддів. Перед оновленою Комісією стоїть надскладне завдання — заповнити кадровий голод в судах та завершити кваліфікаційне оцінювання суддів. Саме від членів ВККС залежатиме, які стандарти доброчесності та професійності будуть встановлені у суддівському корпусі. Працюючи з паном Миколою та паном Романом пліч-о-пліч уже багато років, ми впевнені у їхній доброчесності, етичності й фаховості, а тому вважаємо, що робота наших колег у ВККС тільки посилить експертний потенціал цього органу та рівень суспільної довіри до нього.