preloader

Що вас цікавить?

Брейн-ринги "Референдум" в регіонах України 2

06.03.2017
Конституціоналізм /
Референдум

Центр політико-правових реформ спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) та регіональними партнерами проведе змагання серед студентів, аспірантів та громадських активістів у Львові, Івано-Франківську та Харкові 


Експерти Центру політико-правових реформ та експерти Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) проведуть змагання з брейн-рингу на тему «Референдум» у трьох регіонах України, а саме у Харкові, Львові та Івано-Франківську. Змагання відбудуться серед команд студентів, аспірантів ВНЗів та громадських активістів.

У Харкові змагання відбудеться 16 березня з 14:00 до 17:00, адреса проведення буде повідомлена згодом. Для участі командам (6 осіб) необхідно до 10 березня 2017 року надіслати на електронну пошту snosocio@gmail.com лист із зазначенням назви команди, учасників, контактного телефону та електронної адреси команди.

Львів очікує на проведення брейн-рингу 24 березня з 12:00 до 15:00  за адресою Юридичного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка, аудиторія 214. Для участі  командам (6 осіб) необхідно до 17 березня 2017 року надіслати на електронну пошту bondarenko@pravo.org.ua лист  із  зазначенням  назви  команди,  учасників,  контактного телефону  та електронної адреси команди.

В Івано-Франківську студенти змагатимуться 23 березня з 14:30 до 17:30 у приміщенні Юридичного інституту Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника. Для участі командам (6 осіб) необхідно до 17 березня 2017 року надіслати на електронну пошту bondarenko@pravo.org.ua лист із зазначенням назви команди, учасників, контактного телефону та електронної адреси команди.

Завантажити Положення про проведення брейн-рингів на тему "Референдум" (pdf)

Брейн-ринг «Референдум» – це унікальна можливість для студентів освіжити свої знання щодо проведення референдумів та їх результатів в різних країнах світу, а також дізнатися нову корисну інформацію щодо цього. Ми ознайомимося із найкращими практиками проведення референдумів в Європі та паралельно з цим позмагаємося!

        

 

Змагання з брейн-рингу організовані Центрорм політико-правових реформ спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та Посольства Великої Британії в Україні.