preloader

Що вас цікавить?

Порядок денний асоціації Україна — ЄС як частина підготовки Угоди про асоціацію. Результати громадського моніторингу у 2010-2011 роках


Завантажити

Редактор: Юлія Тищенко


Порядок денний асоціації Україна — ЄС як частина підготовки Угоди про асоціацію. Результати громадського моніторингу у 2010-2011 роках.

За загальною редакцією Юлії Тищенко. Видано: Агенство "Україна" 2012 — 108 с.

Видання містить результати незалежного громадського моніторингу виконання Порядку денного асоціації Україна — ЄС, який відбувався упродовж 2010-2011 років у рамках коаліційного проекту "Порядок денний асоціації (ПДА) між Україною і ЄС: експертний погляд". Проект виконував Консорціум аналітичних центрів у складі Українського незалежного центру політичних досліджень (УНЦПД), Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) та Центру політико-правових реформ (ЦППР) за сприяння Європейської програми Міжнародного фонду "Відродження".

У публікації проаналізовано динаміку реалізації пріоритетів ПДА у сфері політичного діалогу, економічних, соціальних та екологічних питань. Видання буде корисним для представників органів державної влади, широкого кола осіб, які цікавляться євроінтеграцією, політичними та економічними аспектами зовнішньо- та внутрішньополітичного розвитку України.


Вам може бути цікаво