preloader

Що вас цікавить?

141 мільйон з держбюджету направили на рахунки партій. Як моніторити витрати?

27.10.2016
Запобігання корупції /
Практика запобігання корупції

Інтерв'ю директора з наукового розвитку Центру Миколи Хавронюка Громадському радіо щодо витрат політичних партій і їх фінансування.

Хавронюк: "Державне фінансування політичних партій не коштує настільки багато, щоб ми могли від нього відмовитись. Партії фінансуються за чинним законом з двох джерел — з внесків фізичних і певних юридичних осіб, крім державних, і за рахунок державного фінансування. Таким чином українці відсікають олігархам і великим підприємцям можливість утримувати політичні партії і робити так, щоб вони виражали їхню волю, а не волю народу".


Микола Хавронюк: "Державне фінансування політичних партій не коштує настільки багато, щоб ми могли від нього відмовитись. Партії фінансуються за чинним законом з двох джерел — з внесків фізичних і певних юридичних осіб, крім державних, і за рахунок державного фінансування. Таким чином, ми відсікаємо олігархам і великим підприємцям можливість утримувати політичні партії і робити так, щоб вони виражали їхню волю, а не волю народу.

Навіщо українцям фінансувати партії і на що витрачатимуться ці гроші, конфлікт між партіями з одного боку, та НАЗК і Рахунковою палатою з іншого, і чому все ж таки політичним партіям не варто відмовлятися від державного фінансування. Про це та інше читайте в інтерв'ю Миколи Хавронюка Громадському радіо.