preloader

Що вас цікавить?

Запрошуємо на тренінг щодо посилення спроможності громадських інституцій впливати на владу (Київ, 22-24 квітня 2016 р.)

13.04.2016
Публічна адміністрація /
Децентралізація

Центр політико-правових реформ запрошує на серію тренінгів щодо посилення спроможності громадських інституцій впливати на владу.


Центр політико-правових реформ запрошує на серію тренінгів щодо посилення спроможності громадських інституцій впливати на владу.
Ми переконані, що майбутній розвиток України залежить від громадян та активності громадянського суспільства. Ми не знаємо як здійснити всі реформи в країні, проте маємо багаторічний досвід у деяких і з них. Саме тому ми вирушаємо в регіони аби поділитись знаннями та власним досвідом з громадськими активістами найбільших міст України, і налагодити співпрацю щодо підтримки найважливіших реформ.
На тренінгу будемо радитися та дискутувати щодо таких питань:
1)як розвивати самоорганізацію громадян івпливати на рішення місцевої влади, як і для чого сприяти реформі децентралізації;
2) як змінюється діяльність місцевого самоврядування в умовах децентралізації, як сприяти організації надання адміністративних послуг у громадах;
3) які зміни нас чекають в організації районного рівня публічної влади, як моніторити діяльність поліції та державних інспекцій і впливати на їх реформування;
4) як моніторити діяльність судів і прокуратури та сприяти їх реформуванню;
5) як знаходитикорупціогенні фактори в актах органів місцевого  самоврядування та попереджати корупцію в їх діяльності.

Другий тренінг відбудеться у Києві 22-24 квітня 2016 року та зорієнтований на учасників з Києва, Житомира, Білої Церкви, Черкас, Чернігова, Вінниці та Хмельницького.

Хто може взяти участь?
Участь у заході можуть взяти представники громадських організацій та інші громадські активісти, які працюють у сфері посилення спроможності інститутів громадянського суспільства впливати на місцеву владу та впроваджувати реформи в політико-правовій сфері.

Для подання заявки  на участь у навчанні потрібно заповнити онлайн-анкету за цим посиланням http://goo.gl/forms/8i8tJXeKim

Кінцева дата подання заявок – 18 квітня 2016 року, 23.00.
Для участі у тренінгу буде відібрано не менше 5 осіб з цільових міст. Відбір учасників буде проводитися за результатами аналізу поданої заявки.
Участь у тренінгу є безкоштовною. Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст.

Робоча мова – українська.

У квітні-червні 2016 року будуть проведенні ще три тренінги для центральних, східних та південних регіонів України.
Також в рамках проекту планується надання громадським організаціям мікрогрантів для реалізації місцевих ініціатив.

Контактна особа: Тетяна Близнюк blyzniuk@pravo.org.ua

Проект здійснює Центр політико-правових реформ за підтримки Посольства Нідерландів в Україні.

Більше можна дізнатись на нашому сайті: https://pravo.org.ua/