preloader

Що вас цікавить?

Висновок на рішення НАЗК від 2 червня 2016 року №7

14.03.2017
Запобігання корупції /
Практика запобігання корупції

Висновок на рішення НАЗК від 2 червня 2016 року №7 «Про затвердження форм заяв до платіжного документа на здійснення грошового внеску на підтримку політичної партії до установи банку України чи відділення зв’язку» відповідно до частини шостої статті 15 Закону «Про політичні партії в Україні»


Висновок

на рішення НАЗК від 2 червня 2016 року №7 «Про затвердження форм заяв до платіжного документа на здійснення грошового внеску на підтримку політичної партії до установи банку України чи відділення зв’язку» відповідно до частини шостої статті 15 Закону «Про політичні партії в Україні»

Цим рішенням затверджено дві форми заяв:

а) Заява про відсутність обставин, передбачених частинами першою-третьою статті 15 Закону «Про політичні партії в Україні», наявність яких є підставою для відмови у прийнятті платіжного документа на здійснення грошового внеску (від громадянина України);

б) Заява про відсутність обставин, передбачених частинами першою-третьою статті 15 Закону «Про політичні партії в Україні», наявність яких є підставою для відмови у прийнятті платіжного документа на здійснення грошового внеску (від юридичної особи). Рішення зареєстровано в Міністерстві юстиції 30 червня 2016 р. № 902/29032.

Підстава прийняття: ч. 6 ст. 15 Закону «Про політичні партії в Україні».

Заяви містять всі необхідні відомості, визначені НАЗК на підставі ст. 15 Закону «Про політичні партії в Україні», для здійснення грошового внеску на підтримку політичної партії.

Зауваження: немає.

Пропозиції: немає.

 

*     *     *     *     *

Висновок підготовлено групою експертів ЦППР в межах проекту «Моніторинг діяльності Національного агентства з питань запобігання корупції в частині забезпечення законності та прозорості політичних фінансів», що реалізується за фінансової підтримки Національного Демократичного Інституту.

Разом із тим, цей висновок не обов’язково відображає погляди Національного Демократичного Інституту