exit
search

Аналітика

Щомісяця та щотижня експерти Центру політико-правових реформ здійснюють регулярну аналітику найактуальніших подій в державі у таких сферах:

Інформаційні матеріали, які регулярно публікуються на сайті ЦППР:

  • Щотижневий політичний аналіз головних подій в державі у політико-правовій сфері; 
  • Щомісячний інформаційний бюлетень - аналітичний огляд ключових подій в Україні у політико-правовій сфері, покликаний підвищити рівень експертної обізнаності громадян України, міжнародної спільноти та представників державної влади. Одним з головних завдань інформаційного матеріалу є посилення спроможності громадян та представників міжнародних організацій впливати на органи державної влади в Україні з метою прискорення демократичних реформ та встановлення належного урядування. 
  • Щомісячний дайджест - огляд діяльності виключно Центру політико-правових реформ за останній місяць відповідно, що включає такі підрозділи: 
  1. Публічні заходи, що організував ЦППР чи в яких взяли участь представники ЦППР; 
  2. Новини від експертів - статті та колонки в медіа-просторі та на сайті Центру, інтерв'ю й коментарі для ЗМІ;
  3. Аналітика - передбачає оприлюднені видання ЦППР, звіти, соціологічні опитування, експертні висновки на законопроекти тощо;
  4. Заяви ЦППР, включно з тими, що опубліковані разом з дружніми громадськими організаціями чи коаліціями; 
  5. Анонси заходів Центру на наступний місяць. 

***

Для того, щоб отримувати періодичну аналітику Центру політико-правових реформ щотижня або щомісяця, прохання написати лист на адресу media@pravo.org.ua.