preloader

Що вас цікавить?

У Рівному посадовців та службовців навчали як обслуговувати жителів області по-європейськи

24.07.2014
Адміністративні послуги

22-23 липня в Рівненській обласній державній адміністрації відбувся дводенний семінар-тренінг «Вдосконалення діяльності центрів надання адміністративних послуг»


22-23 липня в Рівненській обласній державній адміністрації відбувся дводенний семінар-тренінг «Вдосконалення діяльності центрів надання адміністративних послуг». Захід організовано Центром політико-правових реформ, Центром досліджень місцевого самоврядування (м. Львів) та Рівненською обласною державною адміністрацією.

Метою заходу було обговорення проблематики покращення якості надання адміністративних послуг через вдосконалення роботи центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) у містах та районах Рівненської області.

В роботі семінару взяли участь заступник голови правління Центру політико-правових реформ Віктор Тимощук, заступник голови правління та експерт Центру досліджень місцевого самоврядування Ігор Бригілевич, директор департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Лариса Карп’як, заступник керівника апарату Волинської ОДА Роман Матвійчук, керівники і службовці структурних підрозділів Рівненської ОДА, заступники голів, керівники і адміністратори ЦНАП 15 районних державних адміністрацій Рівненської області, керівники і службовці 3 територіальних органів державної влади та посадовці 4 міст обласного підпорядкування.

Відкриваючи роботу семінар-тренінгу заступник директора департаменту економічного розвитку Леонід Біляк відзначив, що ЦНАП в області почали функціонувати, але є необхідність проведення такого заходу для вдосконалення їх діяльності.

Експерти громадських організацій та посадовці Луцької міської ради і службовці Волинської ОДА представили презентації по темах, які були передбачені програмою семінару та надали відповіді на запитання учасників заходу.

Учасники семінар-тренінгу отримали інформацію та фахові консультації щодо державної політики і розвитку законодавства з питань адміністративних послуг, про кращий зарубіжний і український досвід надання адміністративних послуг, а також виробили навики щодо складання переліку послуг та їх інформаційних і технологічних карток.

Семінар-тренінг проведено за фінансової підтримки Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні.