preloader

Що вас цікавить?

У Черкасах обговорювали як краще надавати адміністративні послуги

11.11.2014
Адміністративні послуги

6-7 листопада в приміщенні Черкаської обласної державної адміністрації відбувся дводенний семінар-тренінг «Вдосконалення діяльності центрів надання адміністративних послуг»


6-7 листопада в приміщенні Черкаської обласної державної адміністрації відбувся дводенний семінар-тренінг «Вдосконалення діяльності центрів надання адміністративних послуг».

Захід організовано Центром політико-правових реформ (м. Київ), Центром досліджень місцевого самоврядування (м. Львів) та Черкаською обласною державною адміністрацією.

Метою заходу було обговорення проблематики покращення якості надання адміністративних послуг через вдосконалення роботи центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) у містах та районах Черкаської області та виконання розпорядження КМУ № 523 від 16.05.2014 щодо надання послуг ЦОВВ у ЦНАП.

В роботі семінару взяли участь заступник голови правління та експерт Центру досліджень місцевого самоврядування Ігор Бригілевич, Надія Добрянська, експерт з публічної адміністрації ЦППР (м.Київ), директор департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Лариса Карпяк, заступник керівника апарату Волинської ОДА Роман Матвійчук, керівники і службовці структурних підрозділів Миколаївської ОДА, заступники голів, керівники і адміністратори ЦНАП 18 районних державних адміністрацій Миколаївської області, керівники і службовці 2 територіальних органів державної влади та посадовці 6 міст обласного підпорядкування.

Відкриваючи роботу семінар-тренінгу заступник голови Черкаської ОДА Наталія Старікова відзначила, що «реформування системи надання адміністративних послуг є важливою складовою процесу дерегуляції та є одним із основних механізмів створення сприятливого бізнес-клімату … тож ми постійно працюємо над поліпшенням якості роботи ЦНАП в області».

Експерти громадських організацій та посадовці Луцької міської ради і службовці Волинської ОДА представили презентації по темах, які були передбачені програмою семінару та надали відповіді на запитання учасників заходу.
Учасники семінар-тренінгу отримали інформацію та фахові консультації щодо державної політики і розвитку законодавства з питань адміністративних послуг, про кращий зарубіжний і український досвід надання адміністративних послуг, а також виробили навики щодо складання переліку послуг та їх інформаційних і технологічних карток.

Семінар-тренінг проведено за фінансової підтримки Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні.