preloader

Що вас цікавить?

Центр політико-правових реформ оголошує результати конкурсу студентських есе

30.06.2014
Загальні новини /
Новини ЦППР

На конкурс студентських есе «Європейський вектор конституційної і судової реформ» надійшли роботи з усіх куточків України. Хто переміг? Журі оголошує результати.


На конкурс студентських есе «Європейський вектор конституційної і судової реформ» надійшли роботи з усіх куточків України.

Журі з шести експертів Центру політико-правових реформ, два з яких є докторами юридичних наук, а три – кандидатами юридичних наук, ознайомилося з кожною роботою і оцінили за такими критеріями:

самостійність (унікальність) роботи;

новизна (креативність) і реалістичність пропозицій, що є новими;

переконливість і аргументованість пропозицій;

знання європейських стандартів;

використання іншомовних джерел (крім російськомовних);

мова (логічність і зрозумілість викладу думок, відсутність граматичних помилок).

Дві роботи були недопущені до конкурсу через низький ступінь самостійності і плагіат.

На жаль, навіть найкращі роботи отримали ледь більше 60 балів з 90 можливих. Тому журі вирішило не присвоювати першого місця нікому.

Водночас друге місце з премією і правом пройти стажування у Центрі політико-правових реформ отримали двоє учасників конкурсу: Людмила Яворська, студентка Навчально-наукового центру післядипломної освіти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (м. Луцьк), і Данііл Попков, студент Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Харків).

Третє місце журі вирішило також нікому не присвоювати, оскільки інші роботи набрали суттєво меншу кількість балів.

Натомість журі прийняло рішення видати грамоти і заохочувальні премії таким студентам, чиї роботи викликали інтерес у членів журі, – Артему Кобріну з Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Ганні Федчишин з Львівського національного університету імені Івана Франка, Зорині Балацькій з коледжу Донбаського державного технічного університету.

Протягом тижня ми зв’яжемося з цими учасниками конкурсу.

Збірник кращих робіт, що надійшли на конкурс, можна завантажити звідси.

Щиро дякуємо кожному студенту, який взяв участь у конкурсі! Сподіваємося знання і навики, отримані під час підготовки есе, стануть Вам у нагоді при розбудові нашої держави і розвитку суспільства.

Конкурс проводився у рамках проекту «Спідометр “Україна – ЄС”: конституційна і судова реформи», фінансованого Європейським Союзом.