preloader

Що вас цікавить?

Пропозиції щодо імплементації Плану дій Україна — Європейський Союз

Донор: Брюссельський Інститут відкритого суспільства / Міжнародний фонд «Відродження»
Бюджет: 10000.00 EUR
Реалізація: 01-09-2004-01-09-2005

Основні результати

  • Підготовка пропозицій зі впровадження Плану дій «Україна — Європейський Союз» у частині належного урядування та правосуддя. Документ було обговорено на круглому столі у Брюсселі: «Співпраця між Європейським Союзом та Україною: посилення верховенства права в Україні». На основі цих пропозицій Кабінет міністрів України схвалив у 2005 році дорожню карту впровадження Плану дій «Україна — ЄС» (2004-2005).
  • ЦППР взяв участь у підготовці документу політики «План дій "Україна — Європейський Союз"», зокрема у частині належного урядування та правосуддя. Документ було представлено на круглому столі  «Співпраця між Європейським Союзом та Україною: посилення верховенства права в Україні», організованого Міжнародним фондом «Відродження» і Брюссельським Інституту відкритого суспільства (відбувся у Брюсселі 16.02.2005). Ця подія була присвячена обговоренню перспектив впровадження Плану дій «Україна — ЄС», беру до уваги пропозиції посилити верховенство права, підготовлені аналітичними центрами України (зокрема й ЦППР).
  • Представники ЦППР зробили доповіді з тем доступу до правосуддя, судової реформи, належного урядування. 22.04.2005 р. Кабінет Міністрів України схвалив План Заходів.