preloader

Що вас цікавить?

Представник ЦППР увійшов до експертної ради при МВС

06.04.2014
Кримінальна юстиція /
Органи кримінальної юстиції

Серед завдань експертної ради – захист прав людини в системі органів внутрішніх справ та реформування відомства. Її установче засідання відбулося 4 квітня.


Експерт Центру політико-правових реформ Олександр Банчук увійшов до складу експертної ради при Міністерстві внутрішніх справ.

Установче засідання Експертної ради з питань захисту прав людини в системі органів внутрішніх справ та реформування відомства відбулося у Міністерстві внутрішніх справ 4 квітня.

Участь у роботі засідання взяли міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, представники правозахисних та громадських організацій, науковці, соціологи.

Серед завдань експертної ради – захист прав людини в системі органів внутрішніх справ та реформування відомства. 

Головою ради обрано харківського правозахисника Євгена Захарова, а заступником голови – Олега Мартиненка.

“Ми маємо вийти на нову редакцію закону про поліцію. Найближчим часом ми зможемо надати всім членам експертної ради такий текст”, – сказав Олександр Банчук.

На цьому засіданні було презентовано модель концепції реформування органів внутрішніх справ України. Члени ради, працюючи у групах, більш детально розглянуть основні напрямки реформування. Свої пропозиції вони винесуть на наступне засідання.

Очікується, що Експертна рада засідатиме не рідше, ніж раз на місяць. Наступне засідання заплановане на кінець квітня.

Члени Ради запросили громадян та громадські організації до співпраці. Зробити це можна, надіславши свої пропозиції на електронну адресу reform.mvs@gmail.com. Крім того, найближчим часом на сайті МВС буде розміщене посилання для заповнення електронної форми пропозиції щодо реформування відомства та посилення захисту прав людини в системі органів внутрішніх справ. 

Фото МВС