preloader

Що вас цікавить?

Посадовці Київської області навчались якісно надавати адміністративні послуги

11.11.2013
Адміністративні послуги

6-7 листопада в м. Біла Церква відбувся дводенний семінар-тренінг «Вдосконалення діяльності центру надання адміністративних послуг». Захід організовано Центром політико-правових реформ, Центром досліджень місцевого самоврядування (м. Львів) та Білоцерківською міською радою


6-7 листопада в м. Біла Церква відбувся дводенний семінар-тренінг «Вдосконалення діяльності центру надання адміністративних послуг».
Захід організовано Центром політико-правових реформ, Центром досліджень місцевого самоврядування (м. Львів) та Білоцерківською міською радою.

Метою заходу було обговорення проблематики покращення якості надання адміністративних послуг через вдосконалення роботи центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) у Білоцерківській міській раді та міських радах і районних державних адміністраціях Київської області. 

У семінарі-тренінгу взяли участь заступник голови правління Центру політико-правових реформ Віктор Тимощук, заступник голови правління та експерт Центру досліджень місцевого самоврядування Ігор Бригілевич, заступник директора департаменту адміністративних послуг Вінницької міської ради Євген Іщук, заступник начальника відділу програмного забезпечення та зв’язку департаменту інформаційних технологій Вінницької міської ради Олексій Буняк, заступник міського голови Геннадій Джегур та заступник директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської державної адміністрації Тетяна Ревенко, керівники і посадові особи підрозділів міської ради і територіальних органів державної влади у Київській області, які безпосередньо задіяні в наданні адміністративних послуг, а також службовці з 10 районних державних адміністрацій Київської області.
Відкрив семінар заступник міського голови, керуючий справами виконкому міської ради Геннадій Джегур. Він наголосив на актуальності проведення такого семінару, бо його метою є сприяння покращенню якості надання адміністративних послуг шляхом вдосконалення діяльності відповідних центрів. Тетяна Ревенко підкреслила важливість і необхідність обміну знаннями при створенні центрів та реалізації державної політики щодо розвитку законодавства з питань адміністративної реформи і адміністративних послуг.

Учасники семінар-тренінгу отримали інформацію та фахові консультації щодо державної політики і розвитку законодавства з питань адміністративних послуг, про кращий зарубіжний і український досвід надання адміністративних послуг, а також виробили навики щодо складання переліку послуг та їх технологічних і інформаційних карток.

 

Семінар-тренінг проведено за фінансової підтримки Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні.