preloader

Що вас цікавить?

На круглому столі експерти обговорять, як удосконалити закон про Конституційний Суд 3

03.03.2017
Конституціоналізм /
Конституційний Суд

6 березня 2017 року відбудеться круглий стіл "Реформа конституційного судочинства: чи отримають українці політично незалежний і ефективний Конституційний Суд?" за участі члена правління ЦППР Юлії Кириченко 


Круглий стіл "Реформа конституційного судочинства: чи отримають українці політично незалежний і ефективний Конституційний Суд?" відбудеться 6 березня о 12:00. 

Спікерами виступають член правління ЦППР Юлія Кириченко, один з розробників законопроекту про Конституційний Суд Сергій Головатий, представник DRI Антон Левін, член-кореспондент НАН України Володимир Шаповал. 

Нагадаємо, що в першому читанні Верховна Рада України прийняла законопроект «Про Конституційний Суд України» №5336-1, який в чинному вигляді не вирішує всі нагальні проблеми Конституційного Суду України. На круглому столі експерти зазначать, як саме необхідно удосконалити проект закону до другого читання. 

Деталі щодо проведення заходу дивіться за посиланням.

Круглий стіл відбудеться в межах інформаційного партнерства Інституту Горшеніна і Реанімаційного Пакету Реформ за підтримки сайту LB.ua.