preloader

Що вас цікавить?

Круглий стіл «Політичні партії: ми фінансуємо, ми контролюємо» відбудеться 7 грудня 2016 року

05.12.2016
Запобігання корупції /
Практика запобігання корупції

На круглому столи відбудеться презентація та обговорення результатів моніторингу імплементації нового законодавства щодо звітності та фінансування політичних партій. До обговорення запрошені народні депутати України, провідні експерти, представники органів державної влади, громадські діячі та політологи. 


Центр політико-правових реформ та Реанімаційний пакет реформ запрошує для участі в роботі круглого столу «Політичні партії: ми фінансуємо, ми контролюємо», який відбудеться в середу, 7 грудня з 14-00 до 16-30 в інформаційному агентстві «Укрінформ» (Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16).

На круглому столі відбудеться презентація та обговорення результатів моніторингу імплементації нового законодавства щодо звітності та фінансування політичних партій. До обговорення запрошені народні депутати України, провідні експерти, представники органів державної влади, громадські діячі та політологи.

Дискусія точитиметься навколо:

– готовності партій до виконання нового Закону;

– реалізації контрольно-наглядових функцій органами державної влади;

– питань відповідальності політичних партій за порушення нового законодавства;

– шляхів вирішення проблем, що проявилися в процесі реалізації нового законодавства.

Прохання підтверджувати участь електронним листом на адресу busol@pravo.org.ua або по тел. 095 153 25 42

Ознайомитися з деталями заходу можна за допомогою програми. 

 

Круглий стіл відбувається в рамках проекту «Моніторинг імплементації та проведення інформаційно-просвітницької кампанії щодо нових правил фінансування політичних партій», що реалізується за фінансової підтримки Ради Європи. Висловлені тут думки жодною мірою не відображають офіційну позицію Ради Європи.