preloader

Що вас цікавить?

Інформація про кандидатів на посаду судді Конституційного Суду за квотою Президента

28.11.2017
Конституціоналізм /
Конституційна реформа

Конкурсна комісія для здійснення відбору кандидатур на посаду судді Конституційного Суду України щодо осіб, яких призначає Президент України, визначилася із кандидатурами на посаду судді Конституційного Суду. На даний момент, новина зникла з сайту Адміністрації Президента та міститься лише у вебкеші


Конкурсна комісія для здійснення відбору кандидатур на посаду судді Конституційного Суду України щодо осіб, яких призначає Президент України, визначилася із кандидатурами на посаду судді Конституційного Суду. На даний момент, новина зникла з сайту Адміністрації Президента та міститься лише у вебкеші.

Оприлюднено перелік з 15 кандидатів, які Конкурсна комісія визнала такими, що відповідають вимогам, встановленим Конституцією України та Законом України «Про Конституційний Суд України». Співбесіди з кандидатами проходять 27-28 листопада в закритому режимі без онлайн-трансляцій.

Поки не зрозумілими є підстави з яких комісія не допустила до участі 6 кандидатів, рішення конкурсної комісії від 22 лютого поки не оприлюднено.

Центр політико-правових реформ продовжує аналізувати інформацію про кандидатів, які виявили намір обійняти посаду судді Конституційного Суду. Оскільки конкурсна комісія оприлюднює інформацію суттєво пізніше після прийнятих рішень, інформацію про кандидатів ЦППР поступово викладатиме на даній веб-сторінці.

Зважаючи на багатолітню співпрацю та дружні відносини з кандидатом Сергієм Головатим, Центр політико-правових реформ вважає себе упередженим та заявляє про конфлікт інтересів і не аналізуватиме інформацію щодо кандидата.

Інформація про кандидатів отримана з відкритих джерел, з результатами можна ознайомитися у прикріплених файлах.

Олена Яценко 

Ігор Боршуляк

Анжеліка Крусян

Наталія Денисенко 

Василь Лемак

Павло Любченко

Віктор Базов

Лідія Москвич

Олег Поваляєв

Олена Томкіна

Сергій Чехович

Дмитро Грищенюк

Оксана Грищук

Віталій Косович

Ірина Куян