preloader

Що вас цікавить?

Діяльність центрів надання адміністративних послуг обговорювали у Миколаєві

17.10.2014
Адміністративні послуги

15-16 жовтня в приміщенні Миколаївської обласної державної адміністрації відбувся дводенний семінар-тренінг «Вдосконалення діяльності центрів надання адміністративних послуг».


15-16 жовтня в приміщенні Миколаївської обласної державної адміністрації відбувся дводенний семінар-тренінг «Вдосконалення діяльності центрів надання адміністративних послуг».

Захід організовано Центром політико-правових реформ (м. Київ), Центром досліджень місцевого самоврядування (м. Львів) та Миколаївською обласною державною адміністрацією.

Метою заходу було обговорення проблематики покращення якості надання адміністративних послуг через вдосконалення роботи центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) у містах та районах Миколаївської області та виконання розпорядження КМУ № 523 від 16.05.2014 щодо надання послуг ЦОВВ у ЦНАП.

В роботі семінару взяли участь заступникголови правління Центру політико-правових реформ Віктор Тимощук,  заступник голови правління  та експерт Центру досліджень місцевого самоврядування Ігор Бригілевич,  директор департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку»Лариса Карпяк, заступник керівника апарату Волинської ОДА Роман Матвійчук,  керівники і службовці структурних підрозділівМиколаївської ОДА,заступники голів, керівники і адміністратори ЦНАП  18 районних державних адміністрацій Миколаївськоїобласті,керівники і службовці 4 територіальних органів державної влади та посадовці 4 міст обласного підпорядкування.

Відкриваючи роботу семінар-тренінгу керівник апарату Миколаївської ОДА Андрій Ничипорчук відзначив важливість заходу та побажав впровадити набуті знання в практичну діяльність ЦНАП області.

Експерти громадських організацій та посадовці Луцької міської ради і службовці Волинської ОДА представили презентації по темах, які були передбачені програмою семінару та надали відповіді на запитання учасників заходу.

Учасники семінар-тренінгу отримали інформацію та фахові консультації щодо державної політики і розвитку законодавства з питань адміністративних послуг, про кращий зарубіжний і український досвід надання адміністративних послуг, а також виробили навики щодо складання переліку послуг та їх інформаційних і технологічних карток.

Семінар-тренінг проведено за фінансової підтримки Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні.