preloader

Що вас цікавить?

8 квітня – прес-конференція “Результати громадського моніторингу створення центрів надання адміністративних послуг”

04.04.2014
Адміністративна реформа /
Публічна адміністрація /
Адміністративно-територіальний устрій

Центр політико-правових реформ, Фонд місцевої демократії, Центр досліджень місцевого самоврядування та Центр підтримки громадських та культурних ініціатив «Тамариск» презентують громадський моніторинг створення центрів надання адміністративних послуг в Україні та розкажуть про першочергові питання політики уряду у сфері адміністративних послуг


У вівторок, 8 квітня, об 11:30 в інформаційному агентстві «УНІАН» (вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція на тему «Результати громадського моніторингу створення центрів надання адміністративних послуг в Україні та першочергові питання політики уряду у сфері адміністративних послуг».

З 1 січня в кожному місті обласного значення та райцентрі повинні були запрацювати центри надання адміністративних послуг, щоб українцям було легше отримувати документи та різноманітні довідки і дозволи.

Чи запрацювали вони? Чи поменшало в житті кожного громадянина бюрократії, хабарів та біганини між різними інстанціями? Які основні виклики та успіхи центрів надання адміністративних послуг? Що повинна зробити нова влада для реформування системи адміністративних послуг?

Про це йдеться у громадському моніторингу, який підготували і презентують Центр політико-правових реформ, Фонд місцевої демократії, Центр досліджень місцевого самоврядування та Центр підтримки громадських та культурних ініціатив «Тамариск».

Учасники прес-конференції:

Віктор Тимощук, заступник голови правління Центру політико-правових реформ;

Ігор Бригілевич, експерт Центру досліджень місцевого самоврядування;

Олександр Саєнко, радник віце-прем’єр міністра України;

Надія Добрянська, експерт Центру політико-правових реформ.

Додаткову інформацію щодо заходу можна отримати за телефонами (044) 278-03-17; 278-03-72, а також електронною поштою centre@pravo.org.ua

Організатор заходу: Центр політико-правових реформ.

Захід проводиться за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження».