preloader

Що вас цікавить?

30 листопада 2016 року ЦППР організовує прес-сніданок «Рятуйте Референдум»

28.11.2016
Конституціоналізм /
Конституційна реформа

Центр політико-правових реформ спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) запрошує на прес-сніданок «Рятуйте Референдум», який відбудеться 30 листопада 2016 року о 9-30 в ресторані Pache (м. Київ, вул. Костьольна, 3).


Центр політико-правових реформ спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) запрошує на прес-сніданок «Рятуйте Референдум», який відбудеться 30 листопада 2016 року о 9-30 в ресторані Pache (м. Київ, вул. Костьольна, 3).

6 листопада 2012 року Януковичем було протягнуто через Верховну Раду неконституційний Закон України «Про всеукраїнський референдум». Цей «закон» діє до цього часу! Він створює можливості для проведення керованих та маніпулятивних референдумів, за результатами яких можливо навіть змінити Конституцію України, територію держави та провести будь-що вигідне владі. Це закладена бомба під всією територією України. Після приходу в 2014 році нових сил до Парламенту однією з перших декларованих цілей було скасування цього закону. Чому цей промосковський неконституційний Закон досі діє?

Спікери:

·         Володимир Шаповал – суддя КСУ у відставці, колишній Голова Центральної виборчої комісії, член-кореспондент НАН України, доктор юридичних наук, професор;

·         Денис Ковриженко – старший радник з правових питань, IFES Україна;

·         Тарас Шамайда – координатор руху "Простір свободи";

·         Юлія Кириченко – керівник проектів з питань конституційного права, Центр політико-правових реформ.

Приходьте, буде смачно та цікаво!

Контакти для акредитації журналістів: busol@pravo.org.ua, тел. 0951532542, Ярина Бусол (медіа-менеджер ЦППР).

До відома:

1 грудня 2016 року в Молодіжній залі Київського міського будинку вчителя з 10-30 до 15-00. відбудеться Національний Форум «Рятуйте референдум», на якому публічно будуть поставлені питання: чому досі діє неконституційний Закон «Про всеукраїнський референдум» та яким має бути референдум по-новому. Учасники: народні депутати, судді КСУ у відставці, представники ініціативи «1 грудня», експерти та представники громадських організацій.

 

Захід відбудеться за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)Міністерства міжнародних справ Канади та Посольства Великої Британії в Україні.