preloader

Що вас цікавить?

Бачення України – 2030: реформування та відновлення соціально-гуманітарної сфери


У рамках громадської коаліції «Україна після Перемоги» робоча група підготувала візію реформування соціально-гуманітарної сфери в Україні після Перемоги


Наприкінці березня 2022 року в незалежного громадського об’єднання-коаліції експертів «Україна після Перемоги» виникла ідея розробити бачення відновлення України. Команда громадських експертів та науковців підготувала візійний документ «Україна після Перемоги. Бачення України 2030», де автори лаконічно сформулювали ключові умови відбудови та розвитку України після Перемоги. 

Окремо команда експертів представила «Бачення України: реформування та відновлення соціально-гуманітарної сфери у перспективі 2030 року». Після широкого громадського обговорення цього документу та узгодження висловлених зауважень і пропозицій автори планують сформувати документи з конкретними пропозиціями реалізації бачення на практиці. Зрештою пропозиції запропонують владі України й партнерам нашої держави для її відбудови після перемоги.

З документом можна ознайомитись нижче:

Ця праця підготовлена спільними зусиллями команд та колективів експертів:

Школою політичної аналітики НаУКМА та Коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ за підтримки  Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст цієї публікації є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.