preloader

Що вас цікавить?

В пам’ять про Авер’янова Вадима Борисовича…

17.09.2020
Загальні новини /
Новини ЦППР

17 вересня 2020 року виповнюється 10 річниця з дня передчасної смерті видатного українського вченого адміністративіста, доктора юридичних наук, професора Вадима Борисовича Аверꞌянова.

Користуючись нагодою команда Центру політико-правових реформ нагадує, що професор Аверꞌянов став фактично родоначальником сучасного українського адміністративного права. Його людиноцентристська концепція, відмова від радянських штампів і догм відкрила нову еру у розвитку адміністративного права незалежної України.

Вадим Борисович Аверꞌянов відіграв ключову роль у формуванні Концепції адміністративної реформи України (1998 р.), підготовці Закону України «Про Кабінет Міністрів України» та багатьох інших важливих актів політики і законодавства Української держави.

Його ідеї і досі проростають у працях молодих українських учених, і в діяльності законодавців. У вересні цього року ухвалено в першому читанні проект Закону України «Про адміністративну процедуру», першим науковим керівником роботи над яким був професор Аверꞌянов. Жодна наукова праця з адміністративного права в сучасній Україні не оминає фундаментального значення розробок Вадима Авер’янова.

Шанований серед колег, доброзичливий, щирий, веселий, працьовитий, принциповий, лідер, вчитель, колега і натхненник. Таким нам запам’ятався Вадим Борисович.

Цінуємо, шануємо, пам’ятаємо…