exit
search

2019 Березень

Дайджест Центру політико-правових реформ
за березень 2019 року

ЗАХОДИ

28 лютого – 1 березня у Києві відбувся тренінг з інтеграції адміністративних послуг до ЦНАП за участі експертів ЦППР Віктора Тимощука та Євгена Школьного.

     

1 березня у Дніпрі відбувся семінар «Як написати скаргу на прокурора до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів» за участі експерта ЦППР Олександра Банчука та експертів Мережі UPLAN.

     

6 березня експерт ЦППР Олександр Банчук узяв участь в експертному обговоренні «Державне бюро розслідувань: коли побачимо результати?».

18 березня відбулося експертне обговорення «Забезпечення незалежності КСУ: необхідні кроки» за участі експертів ЦППР Ігоря Коліушка та Юлії Кириченко.

    

22 березня у Львові відбувся семінар «Як написати скаргу на прокурора до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів» за участі експерта ЦППР Олександра Банчука та експертів Мережі UPLAN

22 березня експерт ЦППР, співголова Ради РПР Юлія Кириченко виступила на обговоренні до 5-річчя діяльності Реанімаційного пакету реформ.

     

27 березня у Харкові відбувся семінар «Адміністративна процедура: нові правила взаємодії між владою та громадянами» за участі експертів ЦППР Ігоря Коліушка, Віктора Тимощука, Євгена Школьного та експертів Мережі UPLAN.

     

ПУБЛІКАЦІЇ

Ігор Коліушко, Юлія Кириченко, Павло Білак

Віктор Тимощук, Євген Школьний

Максим Середа, Роман Смалюк

Антон Марчук

Дмитро Український

ЦППР

ЗАЯВИ

АНАЛІТИКА

ІНФОГРАФІКА

ВИДАННЯ

АНОНСИ

  • Презентація аналітичного огляду «Кваліфікаційне оцінювання суддів 2016–2018: проміжні результати» (5 квітня, м. Київ)
  • Презентація дослідження «Судочинство» в окремих районах Сходу України (аналітичний огляд ситуації на окупованому Донбасі у 2014-2018 роках)» (9 квітня, м. Київ)
  • Міжнародний круглий стіл «Конституційна реформа: рекомендації для України через погляд Грузії» (11 квітня, м. Тбілісі, Грузія)
  • Семінар «Як написати скаргу на прокурора до КДКП» (12 квітня, м. Харків)