exit
search

Публічна адміністрація / Теорія адміністративного права

Ця книга відкриває читачеві досі невідому в Україні спадщину видатного вченого-правника, конституціоналіста й адміністративіста, сина Української землі — Юрія Лукича Панейка.

12 жовтня 2015

Експерти ЦППР взяли участь у конференції з адміністративного права в Одесі

9-10 жовтня 2015 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ пройшла ІІ Науково-практична конференція "Стан та перспективи розвитку адміністративного права та процесу". 

23 травня 2008

Висновок Центру політико-правових реформ щодо поняття Адміністративного договору

Підставою для підготовки висновку є лист Голови Вищого адміністративного суду України від 4 березня 2008 р. №339/7/13-08, відповідно до якого в судах України склалася неоднакова судова практика віднесення спорів до певного виду юрисдикції внаслідок недостатньої визначеності поняття адміністративного договору.

22 травня 2008

Висновок Центру політико-правових реформ щодо сфери публічно-правових відносин

Підставою для підготовки висновку є лист Голови Вищого адміністративного суду України від 2 квітня 2008 р. №536/7/13-08, відповідно до якого в судах України склалася неоднакова судова практика віднесення спорів до певного виду юрисдикції внаслідок недостатньої визначеності поняття сфери публічно-правових відносин.

21 червня 2005

ЩО Є НАЛЕЖНЕ УРЯДУВАННЯ?

Оригінальний текст - http://www.unescap.org/huset/gg/governance.htm Переклад - Андрій Кірмач Останнім часом все частіше вживаються терміни "урядування" та "належне урядування". Погане (неналежне) урядування  розглядається як одна із першопричин всього злого (поганого) в нашому суспільстві. Найбільші донори та міжнародні фінансові інституції все частіше надають фінансову допомогу та позики на умовах, що впроваджувані реформи гарантуватимуть "належне урядування". Ця стаття пояснює, якомога простіше, що означає "урядування" та "належне урядування".

25 січня 2005

Організаційно-правові аспекти формування державної політики.

Розділ, за авторством Ігоря Коліушка та Андрія Кірмача, у колективній монографії - Система розробки і здійснення публічних політик в Україні / Під загальною редакцією О.П.Дем'янчука. - К.: Факт, 2004. - 224 с.: В розділі з позицій державного управління аналізується місце і роль виконавчої влади в процесі вироблення і здійснення державної політики.

21 березня 2001

Напрямки вдосконалення правового регулювання адміністративного оскарження

Стаття. Автор - Віктор Тимощук. 2001 рік. Адміністративна реформа для людини (науково-практичний нарис), за загальною редакцією І.Б.Коліушка. - К.: Факт, 2001. - С.13-46.

10 січня 2001

Запровадження у сфері виконавчої влади посад державних політичних діячів

Витяг з наукового видання "Державне управління та адміністративне право в сучасній Україні: актуальні проблеми реформування", За заг. ред. В.Б.Авер‘янова - К.: УАДУ, - 1999. - С. 19 -28.