exit
search

Новини, напрямки діяльності

Ми, представники організацій громадянського суспільства України, вважаємо, що визначення урядом пріоритетів головування має відбуватися виключно як результат консультацій із громадськістю, як це й передбачено чинним законодавством.

22 червня 2012

Євро-2012. Темна сторона медалі

“Під шумок” Євро-2012 влада намагається обмежити базові права людини, зокрема право на мирні зібрання. Cтаном на 20 червня ми віднайшли 11 рішень українських судів, які обмежували це право.

18 червня 2012

Реформа прокуратури: рівняння з кількома невідомими

Реформа органів прокуратури залишається одним із «боргів» України перед своїми громадянами і Радою Європи. У "Дзеркалі тижня" вийшла стаття, присвячена проблематиці реформування прокуратури. У цьому матеріалі, зокрема, відображені основні позиції дискусії за результатами конференції "Реформування прокуратури: європейські стандарти і зарубіжний досвід", яку проводив Центр політико-правових реформ.

14 червня 2012

Результати чергового етапу моніторингу ПДА Україна - ЄС у сфері політичного діалогу не викликають оптимізму

Проміжні результати моніторингу Порядку денного Асоціації Україна - ЄС, який здійснюється десятьма незалежними громадськими експертами, у тому числі експертами ЦППР

11 червня 2012

Влада готує наступ на права людини під приводом боротьби із тероризмом – коментар Романа Куйбіди

Президентcький указ щодо посилення боротьби з тероризмом свідчить про черговий наступ на права людини.

8 червня 2012

Проект №2450 (new edition) – чи зміниться ставлення органів влади до свободи мирних зібрань?

Проект Закону «Про порядок організації і проведення мирних заходів», названий кодовим словом «Проект №2450», за чотири роки у парламенті пережив досить складну історію і здобув у громадськості репутацію репресивного інструменту. Чи подолає новий варіант цього проекту негативний стереотип?

1 червня 2012

Суди продовжують практику тотальної заборони мирних зібрань – коментар Романа Куйбіди

Показник судових рішень, які забороняють мирні зібрання на підставі позовів від органів влади, протягом першої половини 2012 року залишається аномально високим. Якщо у 2011 році українські суди задовольнили 89% позовів влади про заборону мирних зібрань, то в цьому році задоволених позовів – 92%.

Архів