exit
search

Новини, напрямки діяльності

Рішенням від 20 січня 2012 р. Конституційний Суд розтлумачив положення Основного Закону про право на особисте і сімейне життя на користь посадових осіб, закривши доступ громадянам до значного обсягу суспільно важливої інформації, - вважають експерти Центру політико-правових реформ.

24 січня 2012

Захист прав людини від порушень вищими органами влади є неефективним - результати конференції

Експерти виділяють тенденцію до створення судами штучних бар'єрів для задоволення вимог позивачів до вищих органів влади та звертають увагу на самоусування Конституційного Суду від розгляду гострих питань, вирішення яких не допустило б зловживань з боку вищих органів державної влади.

18 січня 2012

Прес-конференція щодо проекту Кримінального процесуального кодексу

17 січня у приміщенні інформаційного порталу "Обозреватель" за участі Олександра Банчука відбулась прес-конференція на тему: "Новий Кримінально-процесуальний кодекс України і реформування кримінальної юстиції".

16 січня 2012

Мирні зібрання: рік заборон

Стаття Р.Куйбіди і М.Середи про загрозливі закономірності у судовій практиці щодо заборони мирних зібрань у 2011 р.

16 січня 2012

Проект Кримінального процесуального кодексу України внесений до Парламенту

13 січня 2012 року Президент України вніс до Парламенту проект нового Кримінального процесуального кодексу. Слід визнати позитивом те, що цей Проект на 80% ґрунтується на тексті проекту КПК, який готувався протягом 2006-2009 років робочою групою Національної комісії зі зміцнення демократії та утвердження верховенства права. До складу цієї робочої групи, зокрема, входили експерти Центру  Олександр Банчук і Роман Куйбіда.

9 січня 2012

Жоден з пріоритетів Угоди про асоціацію в розділі "Політичний діалог" не виконується - результати громадського моніторингу

CPLR experts Yaryna Zhurba and Tanya Ruda is the members of ten-experts team that is providing the monitoring. They have analyzed the Euro-integration progress of Ukraine in the areas of Constitutional reform in Ukraine and Reforming the judiciary and the judicial system relatively. 

Архів