exit
search

Новини, напрямки діяльності

Влада провадить кадрові ротації в судах аби встановити повний контроль над судовою системою України. Днями Рада суддів адміністративних судів рекомендувала кандидатуру Ігоря Темкіжева на посаду голови Вищого адміністративного суду. За тиждень до цього (17 листопада) Темкіжев був переведений  до Вищого адміністративного суду із системи господарських судів. 

22 листопада 2011

Вибори 2012: адмінресурс + політична корупція?

17 листопада Верховна Рада 366 голосами ухвалила новий Закон про вибори народних депутатів. Дивною видається ситуація, коли практично усі політичні сили визнають очевидні переваги та необхідність запровадження пропорційної виборчої системи із відкритими списками, розуміючи її здатність істотно підвищити якість українського політикуму, а голосують за виборчу систему, яку можна визначити формулою «адміністративний ресурс + політична корупція».

16 листопада 2011

Відмова декриміналізувати статтю, за якою засуджено Ю.Тимошенко, - це лише "вершина айсбергу"

Прийнятий 15 листопада закон про гуманізацію відповідальності за правопорушення у сфері господарської діяльності суттєво не покращить інвестиційний клімат та умови для ведення бізнесу в Україні. Крім того цей закон несе ризики для бізнес-середовища в Україні.

16 листопада 2011

Окремі питання боротьби з корупцією у сфері юстиції

Функціонування спеціалізованих установ по боротьбі з корупцією тією чи іншою мірою спостерігається як у країнах-засновницях ЄС, так і у нових членах, а також державах, які прагнуть євроінтеграції. Такого висновку дійшли автори доповіді "Досвід ЄС у реформуванні сфери юстиції у країнах Південно-Східної та Східної Європи".

10 листопада 2011

Президент підписав закон про лояльний Верховний Суд

Після довгих роздумів Президент таки підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо розгляду справ Верховним Судом України». Цей закон створює умови для обрання Головою Верховного Суду людини, лояльної до політичної влади.

1 листопада 2011

Свобода мирних зібрань - вимір адміністративних судів

Результати дослідження практики адміністративних судів у справах про обмеження права на мирні зібрання за 2009-2011 роки. Завантажити.

Архів