exit
search
23 вересня 2015

Омбудсман делегувала Олександра Банчука до складу поліцейської комісії

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська звернулась до Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова щодо включення до складу поліцейської комісії апарату центрального органу управління поліції двох представників громадськості. Це – виконавчий директор всеукраїнської неурядової організації «Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів» Вадим Пивоваров і експерт Центру політико-правових реформ, науковий співробітник Інституту держави і права ім. В.М. Корецького Національної академії наук України Олександр Банчук.

Про це повідомляється на сайті Уповноваженого ВР з прав людини.

Валерія Лутковська у своєму листі  зазначила, що рекомендовані нею представники громадськості мають бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет. За словами Уповноваженого, протягом декількох років тісної співпраці з Офісом Омбудсмана вказані експерти показали себе як безумовні лідери, фахівці своєї справи, які докладають значних зусиль для підвищення гарантій захисту прав громадян в Україні.

Як відомо, відповідно до Закону України «Про національну поліцію» в органах поліції утворюються постійні поліцейські комісії з метою забезпечення прозорого конкурсу та просування по службі поліцейських на підставі об’єктивного оцінювання професійного рівня та особистих якостей кожного поліцейського, відповідності їх посаді, визначення перспективи службового використання. 

Попередня новина 19 листопада 2019
Наступна новина 9 вересня 2015