exit
search
23 листопада 2014

ЦППР пропонує зміни до законів про Кабмін і центральні органи влади

Центр політико-правових реформ підготував законопроекти про внесення змін до законів про Кабінет Міністрів і про центральні органи виконавчої влади, які необхідно внести для реформування системи влади в Україні.

"Зробити це найкраще разом із формуванням нового складу Кабінету Міністрів, щоб нові посадовці зразу починали працювати по-новому, навіть не задумуючись, як це було раніше за пострадянськими стандартами", - вважає голова правління Центру політико-правових реформ Ігор Коліушко.

Дані законопроекти узгоджуються з ключовими положеннями Коаліційної угоди та положеннями законопроекту про державну службу (нова редакція), підготовленого робочою групою НАДС.

Законопроекти надіслані для ознайомлення та обговорення в Секретаріат Кабінету Міністрів, Адміністрацію Президента та чотирьом парламентським фракціям.

Позитивну оцінку даним пропозиціям на своїй прес-конференції надав заступник голови Адміністрації Президента Дмитро Шимків.

Законопроекти підготовлені за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" в рамках проекту SAG.

Додатки

Закон України «Про Кабінет Міністрів України» з пропонованими змінами та доповненнями (26.11.2014) - порівняльна таблиця

Закон України «Про центральні органи виконавчої влади» із запропонованими змінами та доповненнями (26.11.2014) - порівняльна таблиця