exit
search
18 квітня 2014

Пропозиції науковців та громадськості щодо конституційних змін

Пропонуємо до обговорення консолідовану поріняльну таблицю конституційних змін, яка є проміжним результатом роботи науковців та громадських експертів. Із загальною позицією щодо конституційної реформи можна ознайомитися у Зверненні до Верховної Ради України та громадянського суспільства.  

Робота здійснюється у трьох робочих групах відповідно у трьох напрямках:

  1. організація вищих органів державної влади (розділи IV, V, VI, XII) - науково-громадська конституційна комісія, в роботі якої взяли участь Сергій Головатий, Микола Козюбра, Ігор Коліушко, Юрій Ключковський, Віктор Мусіяка, Оксана Сироїд, інші підписанти Звернення. Результати роботи у цьому напрямку станом на 15 квітня були передані Руслану Князевичу - голові Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради з розробки законопроекту про внесення змін до Конституції України;  
  2. судівництво (розділи VII та VIII) - робоча група із судової реформи та реформи прокуратури громадської ініціативи «Реанімаційний пакет реформ» (Роман Куйбіда, Роман Романов, Оксана Сироїд та інші); 
  3. місцеве самоврядування та децентралізація влади (розділи IX та XI) - робоча група Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Юрій Ганущак, Володимир Гройсман, Ігор Коліушко, Анатолій Ткачук та інші).

Свої зауваження, пропозиції, коментарі надсилайте, будь ласка, на адресу centre@pravo.org.ua. Вони будуть передані членам відповідних робочих груп/комісій та обговорені при подальшій роботі. 

Завантажити порівняльну таблицю українською мовою

Таблиця англійською мовою