exit
search
31 липня 2018

UPLAN: ТОП новин Львова у липні

Про що найчастіше писали ЗМІ Львівщини у липні?

На Львівщині створили Пустомитівський окружний суд

На Львівщині створили нову установу судової влади ‒ Пустомитівський окружний суд. Причина – реорганізація місцевих загальних судів. Відповідно до указу Президента України, у Львові замість шести районних судів буде три окружних, а 23 місцеві суди в області об’єднають у вісім окружних.

Детальніше: https://bit.ly/2AuHiMr

Прикордонники на Львівщині відмовилися від $100 хабаря

Таку суму пропонувала громадянка на пункті «Краківець» за те, що неповнолітня дитина без нотаріальної згоди батька безперешкодно перетнула кордон. 
У 2018 році у Держприкордонслужбі задокументовано понад 470 відмов прикордонників від хабарів.

Детальніше: https://bit.ly/2AtHpIl

На Львівщині міського голову вдруге затримали на хабарі

Міського голову м Сколе Володимира Москаля затримали під час отримання 68,7 тис. грн хабаря. І не вперше: у березні 2018 року суд вже визнавав його винним у хабарництві та призначав покарання. Однак наразі воно перебуває в апеляційній інстанції. 

Детальніше: https://bit.ly/2M6ifAy

Начальника міграційної служби Львівщини засудили на 5 років за хабар

Начальника головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області та його першого заступника визнали винними в одержанні неправомірної вигоди та засудили до 5 років ув’язнення. 

Наприкінці 2016 року Галицький суд Львова вже виніс вирок очільникам міграційної служби в цій справі. Проте згодом вердикт скасував апеляційний суд і справу повернули на новий судовий розгляд.

Детальніше: https://bit.ly/2LQ0fdA

Підготували члени мережі UPLAN – ЛГО «Центр досліджень місцевого самоврядування»

Наступна новина 31 липня 2018