exit
search
31 липня 2018

UPLAN: ТОП новин Дніпропетровщини за липень

Про що писали ЗМІ Дніпропетровщини у липні?

При будівництві та ремонті доріг на Дніпропетровщині розкрадали мільйони гривень бюджетних коштів

Прокуратура відкрила три кримінальні провадження:

1. Під час капремонту доріг у м. Тернівка члени організованої злочинної групи завдали державі збитків на суму 4,3 млн грн.

2. При проведенні ремонту доріг на території Апостолівського району підприємства-підрядники значно завищили вартість будівельних матеріалів, внаслідок чого отримали понад 1 млн грн зайвих бюджетних коштів.

3. Керівники ДП «Дніпропетровський облавтодор» та ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» вносили до актів виконаних робіт завищені показники виконаних робіт, чим спричинили державі збитки майже на 4 млн грн.

Детальніше: https://bit.ly/2NoCsCQ

Власником електронного порталу адмінпослуг ІGov стане Дніпропетровська облдержадміністрація

Всеукраїнський портал адмінпослуг ІGov стане державним ресурсом. Створений три роки тому на волонтерських засадах, нині сервіс переходить у власність ДніпроОДА. Не виходячи з дому, можна замовити 422 адмінпослуги, проте їхній перелік розширять. Послуги будуть стандартизовані: у всіх містах та районах вони матимуть однакові назви та строки виконання. Декілька послуг об’єднають в один «пакет», наприклад, при народженні дитини чи відкритті бізнесу. Зміниться й адреса порталу – з igov.org.ua на igov.gov.ua.

Детальніше: https://bit.ly/2mpRFrd

У Дніпрі чиновницю Державної міграційної служби та її спільника судитимуть за хабар

Начальниця одного з відділів міграційної служби запропонувала знайомому чоловікові підшукувати громадян, які бажають у найкоротші строки оформити та отримати закордонні паспорти, сплативши за це неправомірну вигоду. У січні 2018 року зловмисників викрили правоохоронні органи. Наразі прокуратура затвердила та направила до суду обвинувальний акт відносно вказаних осіб.

Детальніше: https://bit.ly/2LzgPSb

Підготували члени мережі UPLAN – ГО «Дніпровський центр соціальних досліджень» (ДЦСД)