exit
search
6 лютого 2018

І Парламент, і Президент визнали е-декларування для антикорупційних активістів помилкою 2017 року. Ми дуже сподіваємося, що цього тижня Парламент виправить помилку, - Юлія Кириченко

Громадськість закликає Парламент якомога швидше скасувати дискримінаційне е-декларування для антикорупційних активістів. Чим обґрунтована така позиція? 

За словами члена правління ЦППР Юлії Кириченко, Верховна Рада прирівняла громадських активістів до чиновників - людей, що уповноважені виконувати функції держави. Це нелогічно та безглуздо, адже саме для таких осіб передбачено е-декларування, - для тих, які мають доступ до державних коштів, - а отже, мають можливості цим зловживати. 

Громадські активісти-антикорупційники не можуть сприяти політичній корупції, як і зловживати державними грошима. Все просто: вони не мають доступу до державного бюджету.

"Нагадаю, що, як Парламент, так і Президент, визнали це помилкою 2017 року. І ми дуже сподіваємося, що цього тижня Парламент виправить цю помилку", - наголошує Юлія Кириченко.