exit
search
30 березня 2017

Круглий стіл “Державна антикорупційна політика: чи є вона ефективною?”

Круглий стіл «Державна антикорупційна політика: чи є вона ефективною?» відбудеться в понеділок, 3 квітня з 14-30 до 17-30 в інформаційному агентстві «Укрінформ» (Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16). 

На учасників круглого столу чекає презентація та дискусія щодо результатів альтернативного звіту з комплексної оцінки ефективності реалізації державної антикорупційної політики в Україні у 2016 році. До участі в обговоренні запрошені народні депутати України, провідні експерти  – представники органів державної влади та громадські діячі.

Дискусія точитиметься зокрема щодо проблем:

- спрямованості і конкретних проявів політичної волі в боротьбі з корупцією;

- пріоритетності сфер державної антикорупційної політики у 2016 році;

- діяльності спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції, зокрема НАЗК і НАБУ, їхніх досягнень і провалів;

- ролі громадянського суспільства та бізнесу у виробленні та моніторингу реалізації державної антикорупційної політики;

- міжнародної допомоги Україні для запобігання корупції.

Ознайомитися з Програмою заходу. 

З робочими матеріалами Альтернативного звіту з ефективності впровадження державної антикорупційної політики можна ознайомитися за посиланням

Акредитація ЗМІ за адресою busol@pravo.org.ua або  по тел. 095 153 25 42

 

Круглий стіл відбувається в рамках проекту «Підготовка альтернативного звіту з оцінки ефективності впровадження державної антикорупційної політики», що реалізується за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження»