exit
search
23 березня 2017

Конференція «Розвиток центрів надання адміністративних послуг, інтеграція соціальних послуг та допомога внутрішньо переміщеним особам»

22 березня 2017 року в Харкові відбулася масштабна конференція «Розвиток центрів надання адміністративних послуг, інтеграція соціальних послуг та допомога внутрішньо переміщеним особам» для представників Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) та Управлінь праці та соціального захисту населення (УСЗН) в Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях. 

Захід організовано Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, яка діє за дорученням Уряду Німеччини, спільно з Центром політико-правових реформ. 

Учасники дізналися про найкращі європейські практики функціонування Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАПів) та зрозуміли, яким чином можна інтегрувати соціальні послуги у роботу ЦНАПів. 

Зокрема, заступник голови правління ЦППР Віктор Тимощук ознайомив учасників конференції зі станом державної політики у сфері надання адміністративних послуг, а також із перспективами розвитку інтегрованих офісів.