exit
search
18 травня 2016

Тренінг щодо посилення спроможності громадських інституцій впливати на владу (Одеса, 27-29 травня 2016 р.)

27-29 травня 2016 року в Одесі відбудеться тренінг щодо посилення спроможності громадських інституцій впливати на владу.
Найкраща пропозиція для всіх, хто прагне розібратися у реформі децентралізації, можливостях самоорганізації громадян, питаннях впливу на рішення місцевої влади.
Центр політико-правових реформ за підтримки Посольства Нідерландів в Україні протягом квітня-червня 2016 року організовує серію навчальних тренінгів щодо посилення спроможності громадських інституцій впливати на владу в містах: Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса.


На тренінгу будемо радитися та дискутувати щодо таких питань:
1)як розвивати самоорганізацію громадян і впливати на рішення місцевої влади, як і для чого сприяти реформі децентралізації;
2) як змінюється діяльність місцевого самоврядування в умовах децентралізації, як сприяти організації надання адміністративних послуг у громадах;
3) які зміни нас чекають в організації районного рівня публічної влади, як моніторити діяльність поліції та державних інспекцій і впливати на їх реформування;
4) як моніторити діяльність судів і прокуратури та сприяти їх реформуванню;
5) як знаходити корупціогенні фактори в актах органів місцевого  самоврядування та попереджати корупцію в їх діяльності.
Передостанній тренінг відбудеться в Одесі  27-29 травня 2016 року та зорієнтований на учасників з Одеси, Херсона та Миколаєва.
 

Хто може взяти участь?
Участь у заході можуть взяти представники громадських організацій та інші громадські активісти, які працюють у сфері посилення спроможності інститутів громадянського суспільства впливати на місцеву владу та впроваджувати реформи в політико-правовій сфері.

Для подання заявки  на участь у навчанні потрібно заповнити онлайн-анкету
 

Кінцева дата подання заявок — 23 травня 2016 року, 23.00.


Для участі у тренінгу буде відібрано не менше 5 осіб з цільових міст. Відбір учасників буде проводитися за результатами аналізу поданої заявки.
Участь у тренінгу є безкоштовною. Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст.
Робоча мова — українська.
10-12 червня 2016 року буде проведено останній тренінг для  східних областей в Дніпрі.
 Також в рамках проекту планується надання громадським організаціям мікрогрантів для реалізації місцевих ініціатив.
Контактна особа: Тетяна Близнюк blyzniuk@pravo.org.ua
 

Проект здійснює Центр політико-правових реформ за підтримки Посольства Нідерландів в Україні.