exit
search
2 квітня 2016

Запрошуємо на серію тренінгів щодо посилення спроможності громадських інституцій впливати на владу (Львів, 15-17 квітня 2016 року)

Центр політико-правових реформ запрошує на серію тренінгів щодо посилення спроможності громадських інституцій впливати на владу.

Ми переконані, що майбутній розвиток України залежить від громадян та активності громадянського суспільства. Ми не знаємо як здійснити всі реформи в країні, проте маємо багаторічний досвід у деяких із них. Саме тому ми вирушаємо в регіони, аби поділитись знаннями та власним досвідом з громадськими активістами найбільших міст України, і налагодити співпрацю щодо підтримки найважливіших реформ.

На тренінгу будемо радитися та дискутувати щодо таких питань:

  1. як розвивати самоорганізацію громадян і впливати на рішення місцевої влади, як і для чого сприяти реформі децентралізації;
  2. як змінюється діяльність місцевого самоврядування в умовах децентралізації,  як сприяти організації надання адміністративних послуг у громадах;
  3. які зміни нас чекають в організації районного рівня публічної влади, як моніторити діяльність поліції та державних інспекцій і впливати на їх реформування;
  4. як моніторити діяльність судів і прокуратури та сприяти їх реформуванню;
  5. як знаходити корупціогенні фактори в актах органів місцевого  самоврядування та попереджати корупцію в їх діяльності.

Перший тренінг відбудеться у Львові 15-17 квітня 2016 року та зорієнтований на учасників зі Львова, Луцька, Рівного, Тернополя, Івано-Франківська, Чернівців та Ужгорода/Мукачевого.

Хто може взяти участь?

Участь у заході можуть взяти представники громадських організацій та інші громадські активісти, які працюють у сфері посилення спроможності інститутів громадянського суспільства впливати на місцеву владу та впроваджувати реформи в політико-правовій сфері.

Для подання заявки  на участь у навчанні потрібно заповнити онлайн-анкету. Кінцева дата подання заявок — 11 квітня 2016 року, 23.00.

Для участі у тренінгу буде відібрано не менше 5 осіб з цільових міст. Відбір учасників буде проводитися за результатами аналізу поданої заявки. Участь у тренінгу є безкоштовною. Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст. Робоча мова — українська.

У квітні-червні 2016 року будуть проведенні ще чотири тренінги для центральних, східних та південних регіонів України.

Також в рамках проекту планується надання громадським організаціям мікрогрантів для реалізації місцевих ініціатив.

Контактна особа: Катерина Давиденко katerynka.davydenko@gmail.com

Проект здійснює Центр політико-правових реформ за підтримки Посольства Нідерландів в Україні.

Більше про проект »