exit
search
29 січня 2016

АНОНС на 1 лютого: «Реформа децентралізації та судова реформа: коли полтавчанам чекати змін»

 

1 лютого об 11.00 в прес-центрі ОКІА «Новини Полтавщини» (вул. Жовтнева, 45, кім. 517) відбудеться прес-конференція на тему: «Реформа децентралізації та судова реформа: коли полтавчанам чекати змін» за участі представників Центру політико-правових реформ та Реанімаційного пакету реформ в рамках всеукраїнської кампанії «КонституціЯ».
На прес-конференції буде презентовано результати нещодавно проведеного дослідження щодо ставлення полтавців до судової системи та їх бачення реформи системи правосуддя.

Експерти з судової реформи, децентралізації та конституційних змін розкажуть про те, які зміни чекають на полтавців при прийнятті поданих Президентом законопроектів про внесення змін до Конституції щодо правосуддя та децентралізації. А також пояснять останні дії Парламенту та Конституційного Суду щодо зазначених законопроектів.

Експерти розкажуть як кожен може долучитися до конституційного процесу для досягнення конституційних змін в інтересах громадян.

У прес-конференції візьмуть участь:
-   Роман Куйбіда, заступник голови правління Центру політико-правових реформ, головний експерт групи судова реформа Реанімаційного пакету реформ;
-   Катерина Давиденко, експерт з питань місцевого самоврядування Центру політико-правових реформ.

Нехтування найважливішими соціально-правовими нормами життя українців, які зазначені в Конституції, призвело до вкорінення корупції та непрофесіоналізму в органах державної влади. Дослідження показують, що лише 3% українців повністю довіряють суду – це найнижчий показник довіри серед державних інституцій. Корупція, вплив олігархів та політиків, ухвалення замовних рішень і кругова порука – це все, на переконання суспільства, є реаліями українського судочинства. Ситуацію може змінити лише комплексна конституційна реформа, невід’ємною частиною якої є судова реформа, яка передбачає оновлення суддівського корпусу.


Контактна особа:
Аліса Тимченко
Координатор регіонального прес-центру
«Центру політико-правових реформ»
063 864 30 62
067 214 39 31
044 278 48 95
alisa.timchenko.kk@gmail.com