Центр політико-правових реформ — це недержавний аналітичний центр, створений у 1996 році після прийняття Конституції України. Наша місія — сприяння інституційним реформам в Україні задля утвердження демократії, правовладдя та належного врядування.
РПР
Ідеться про проект Закону № 2653 “Про внесення змін до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.
Свою позицію під час заходу висловили експерти ЦППР Юлія Кириченко та Богдан Бондаренко.
Коаліція громадських організацій Реанімаційний Пакет Реформ офіційно трансформується у громадську спілку “Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ”, скорочено – ГС “Коаліція РПР”. Таке рішення одноголосно ухвалили учасники Установчих зборів Спілки 23 квітня.
Під час прес-конференції “Фейки, факти та порядок денний для країни” говорили про обіцянки кандидатів у Президенти України, які виходять за межі конституційних повноважень.
ЦППР і РПР закликають уряд Володимира Гройсмана не замовляти підготовку юристів – майбутніх суддів, прокурорів, адвокатів і нотаріусів – у вишах силових відомств
Найближчим часом у порядку денному призначення суддів Конституційного Суду. Але Парламент це почав робити в неконституційний спосіб! Закликаємо не політизувати процес відбору суддів КСУ
Кому загрожує Державне бюро розслідувань своєю ефективною роботою? Яке місце Бюро в реформуванні правоохоронних органів країни? «Реанімаційний Пакет Реформ» та «Детектор медіа» запрошують журналістів всіх видів ЗМІ долучитися до публічної дискусії
Законодавчі зміни у сфері правосуддя не можна обмежити лише прийнятими законами, попереду Парламент чекає ще 5 таких же потужних кроків уперед. Про це розповів заступник голови правління Центру політико-правових реформ, експерт з судової реформи Реанімаційного Пакету Реформ Роман Куйбіда під час круглого столу на тему: «Судова реформа: за півкроку чи напівкрок».
Реанімаційний Пакет Реформ підтримує прогрес у законодавчому забезпеченні судової реформи та розроблення законопроекту про ВРП. Водночас експерти громадської платформи зауважують, що проект містить положення, які можуть на роки законсервувати судову систему в її теперішньому стані.