Після того, як держава-агресор у 2014 році організувала псевдореферендуми в Криму, а також на територіях так званих «ЛДНР», суспільна довіра до інституту референдуму в Україні була суттєво підірвана. Звісно, вищезгадані злочинні маніпуляції не мають взагалі нічого спільного зі справжнім народовладдям та верховенством права…
LB.ua
Верховна Рада України ухвалила у першому читанні законопроєкт 3515 щодо врегулювання питань формування прожиткового мінімуму. Чому цей законопроєкт є справді необхідним?
Реєстрація актів цивільного стану належить до тих адміністративних послуг, які є особливо затребуваними серед населення.
Центр політико-правових реформ — це недержавний аналітичний центр, створений у 1996 році після прийняття Конституції України. Наша місія — сприяння інституційним реформам в Україні задля утвердження демократії, правовладдя та належного врядування.
Євген Крапивін про те, що пропонують зробити для запобігання подібним ситуаціям у майбутньому.
Питання коментує Олександр Марусяк.
Коментує експерт ЦППР Денис Гартвіг
25 листопада Президент України Володимир Зеленський звернувся до Європейської комісії “За демократію через право” (Венеційська комісія) з проханням надати терміновий висновок щодо ситуації, яка склалася в Україні внаслідок ухвалення Конституційним Судом України (далі – КСУ) Рішення № 13/р-2020 від 27 жовтня 2020 року, яким було визнано окремі положення Закону України „Про запобігання корупції“ та Кримінального кодексу України неконституційними.
Ситуацію аналізує Роман Смалюк.
Підсумки підбиває Ігор Коліушко.