preloader

Що вас цікавить?

Реєстр постанов у справах про заборону мирних зібрань за 2012 рік

Кількість судових справ про заборону мирних зібрань, розглянутих у 2012 році окружними адміністративними судами, зросла більш як на третину порівняно з попереднім роком – 358 постанов у 2012 р. проти 227 постанов у 2011 р., з них 316 заборон мирних зібрань проти 203 заборон у попередньому році). Відсоток заборон залишився майже без змін – у 88 % справ суди ухвалювали рішення на користь органів влади (попереднього року 89%).

Порівняно з 2009 р. (до проведення судової реформи за поданням Президента Януковича) кількість таких справ у 2012 р. зросла більш як утричі, а кількість заборон у чотири з половиною рази!

Лідером за кількістю заборон стала Харківська область (103 постанови про заборону – це майже третя частина усіх заборон по Україні; при цьому окружний і апеляційний адміністративні суди у Харкові 100% рішень ухвалювали на користь органів влади). Далі йдуть Автономна Республіка Крим (43 заборони), Київська (26 заборон) і Миколаївська області (24 заборони).

Позитивну для організаторів мирних зібрань динаміку показав лише Херсонський окружний і Вінницький апеляційний адміністративні суди – усі справи закінчилися не на користь органів влади. При цьому у Херсонській області місцева влада мінімізувала звернення до суду з цих питань. Можливо, це пов’язано із визнанням незаконним у 2012 р. Херсонським окружним адміністративним судом положення про порядок проведення мирних зібрань у м. Херсоні, на якому раніше місцева влада засновувала свої позови про необхідність заборони мирних зібрань.

Позитивну для мітингувальників тенденцію можна побачити і в практиці Вищого адміністративного суду, який у 2011 р. усі рішення ухвалював на користь органів влади, а в 2012 році – 45% рішень ухвалена уже на користь організаторів мирних зібрань. Можливо, це пов’язано з тим, що Вищий адміністративний суд у 2012 році провів узагальнення судової практики у цій категорії справ і готує роз’яснення судам нижчого рівня.

Ці дані не є достовірною судовою статистикою, оскільки засновані на відомостях Єдиного державного реєстру судових рішень, до якого, як свідчить практика, включаються не всі судові постанови.

Якщо Вам відомо про рішення суду, що відсутнє у цьому реєстрі, повідомте, будь ласка, нам на адресу centre@pravo.org.ua.

ДАТА УХВА-ЛЕННЯ РІШЕННЯ РЕГІОН ОРГАНІЗАТОР ТА ВИД МИРНОГО ЗІБРАННЯ ПОСИЛАННЯ (ЦИФРИ -НОМЕР ПОСТАНОВИ У ЄДРСР) РІШЕННЯ ПІДСТАВИ ДЛЯ ЗАБОРОНИ МИРНОГО ЗІБРАННЯ
Окружний адміністративний суд АРК
14.03.12 АРК Сімферопольська міська організація Комуністичної партії. Пікет з вимогою скасувати рішення міськради. На користь організатора мирних зібрань
15.03.12 АРК Сімферопольська міська оорганізація партії “Союз”. Проведення зібрання-мітингу біля будівлі міськради. На користь організатора мирних зібрань
28.03.12 АРК Сімферопольська міська організація партії “Фронт змін”. Проведення агітацій. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, неправильно адресована заява про намір провести захід (неналежному отримувачу).
28.03.12 АРК Кримська республіканська організація всеукраїнського об’єднання “Свобода”. Проведення агітацій. На користь органу влади Інтенсивний рух транспорту в центрі міста, несвоєчасне повідомлення.
13.04.12 АРК Громадська організація “Русская община Соболь”. Проведення акції пам’яті. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, святкові заходи.
13.04.12 АРК Громадська організація “Русское национальное движение “За Русь Единую”. Проведення пікету. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, відсутність інформації про місце проживання і роботи організаторів мирних зібрань.
13.04.12 АРК Координаційна рада руських організацій Таврії і Севастополя. Проведення пікету. На користь органу влади Порушення Указу Президії ВР СРСР 88 р., яким врегульовано порядок проведення мирних зібрань (несвоєчасне повідомлення).
13.04.12 АРК Сімферопольська міська організація партії “Союз”. Встановлення інформаційних наметів депутатів. На користь органу влади Скупчення в одному місці громадян з різними політичними поглядами, порушення умов благоустрою.
13.04.12 АРК Громадська організація “Русская община Соболь”. Проведення акції пам’яті. На користь органу влади Порушення Указу Президії ВР СРСР 88 р., яким врегульовано порядок проведення мирних зібрань (несвоєчасне повідомлення).
13.04.12 АРК Сімферопольська міська організація комуністичної партії. Проведення мітингів. На користь організатора мирних зібрань
13.04.12 АРК Сімферопольська міська організація партії “Союз”. Проведення мітингу. На користь органу влади Територія проведення мітингу не здатна розмістити заявлену кількість учасників, небезпека для дорожнього руху тощо.
14.05.12 АРК Громадська організація “Міллі Фірка”. Проведення мирного зібрання і голодування. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення та святкові заходи.
01.06.12 АРК Ініціативна група жителів міста Бахчисарай. Проведення цілодобових заходів у вигляді блокування доріг. На користь органу влади Організатори не визначили в повідомленні місце проведення заходу.
07.06.12 АРК Фізичні особи. Проведення інформаційного пікету, направленого на привернення уваги до проблем житлового фонду. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, не вказані організатори, чітко не зазначене місце або марширут проведення.
06.07.12 АРК Громадська організація “Кримський центр ділового та культурного співробітництва “Українській дім”. Проведення мирного зібрання “За єдність України”. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, порушення руху міського транспорту, ризик винекнення ДТП.
18.07.12 АРК Політична партія Наталії Королевської “Україна-вперед”. Проведення мирного зібрання-презентації “Народного списку” в АРК. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, не можливість проведення одночасних мирних зібрань.
31.07.12 АРК Фізична особа. Проведення мітингу-протесту проти державної політики у галузі продажу землі. На користь органу влади Ризик безконтрольного скупчення осіб на найбільш завантажених ділянках м. Ялта, проведення одночасних заходів.
02.08.12 АРК Кримська республіканська громадська організація “Правозахисний рух Криму” та інші. Проведення масового заходу перед кримським центром дитячої та юнацької творчості. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, місце проведення заходу не узгоджено з місцевою радою, проведення одночасних заходів.
07.08.12 АРК Громадська організація “Союз екологічного сприяння”. Проведення акції-протесту з вимогою звільнення посадових осіб. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, можливі несприятливі наслідки для нормальної роботи залізничного вокзалу тощо.
12.09.12 АРК Громадська організація “Ялтинський молодіжний парламент”. Проведення демонстрації у формі велопробігу. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення (застосований висновок венеціанської Комісії від 15-16 жовтня 2010 р.), небезпека для дорожнього руху тощо.
12.09.12 АРК Громадська організація “Ялтинський молодіжний парламент”. Проведення мітингу. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, не зазначено організаторів та осіб відповідальних за забезпечення громадського порядку.
12.09.12 АРК Громадська організація “Ялтинський молодіжний парламент”. Проведення мітингу та автопробігу. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, можливість виникнення дорожньо-транспортних пригод тощо.
12.09.12 АРК Громадська організація “Ялтинський молодіжний парламент”. Проведення демонстрацій щодо протидії поширенню алкогольних та тютюнових виробів серед осіб молодших за 18 р., щодо екологічних проблем тощо. На користь органу влади Порушення норм Указу Президії Верховної Ради СРСР 88р., яким врегульовано порядок проведення мирних зібрань (несвоєчасне повідомлення).
12.09.12 АРК Громадська організація “Ялтинський молодіжний парламент”. Проведення демонстрацій щодо протидії поширенню алкогольних та тютюнових виробів серед осіб молодших за 18 р., щодо екологічних проблем тощо. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, незазначені організатори, незазначені особи відповідальнь за дотримання громадського порядку тощо.
12.09.12 АРК Громадська організація “Ялтинський молодіжний парламент”. Проведення мітингів і демонстрацій щодо протидії поширенню алкогольних та тютюнових виробів серед осіб молодших за 18 р. вздовж автодороги. На користь органу влади Створення умов для порушення руху громадського та індивідуального транспорту тощо.
12.09.12 АРК Громадська організація “Спілка споживачів Південного узбережжя Криму”. Проведення протесту проти підвищення цін на комунальні послуги. На користь органу влади Провдення одночасних заходів, несвоєчасне повідомлення тощо.
12.09.12 АРК Громадська організація “Ялтинський молодіжний парламент”. Проведення демонстрацій щодо протидії поширенню алкогольних та тютюнових виробів серед осіб молодших за 18 р., щодо екологічних проблем тощо. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, невказано відповідальних осіб та їх місця роботи тощо.
12.09.12 АРК Громадська організація “Ялтинський молодіжний парламент”. Проведення демонстрацій щодо протидії поширенню алкогольних та тютюнових виробів серед осіб молодших за 18 р., щодо екологічних проблем тощо. На користь органу влади Одночасні заходи, несвоєчасне півідомлення, перешкоди для дорожнього руху тощо.
12.09.12 АРК Громадська організація “Ялтинський молодіжний парламент”. Проведення демонстрацій щодо протидії поширенню алкогольних та тютюнових виробів серед осіб молодших за 18 р., щодо екологічних проблем тощо. На користь органу влади Порушення норм Указу Президії Верховної Ради СРСР 88 р., яким врегульовано порядок проведення мирних зібрань (несвоєчасне повідомлення) тощо.
15.09.12 АРК Кримська Республіканська організація партії “УДАР Віталія Кличко”. Проведення мирного зібрання на пл. Леніна. На користь організатора мирних зібрань
26.09.12 АРК Мусульманська автономна релігійна громада “Давет”. Проведення протесту проти фільму “Невинність мусульман”. На користь органу влади Одночасні заходи, відсутність можливості забезпечити громадський порядок у правоохоронних органів, місце проведенння мирного зібрання не може розмістити прогнозовану кількість учасників тощо.
26.09.12 АРК Громадська організація “Фрифайт”. Проведення мітингів і демонстрацій проти утиску прав молоді. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, одночасні заходи тощо.
26.09.12 АРК
Громадська організація “Фрифайт”. Проведення протесту проти утиску прав молоді.
На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, одночасні заходи, перешкоди для дорожнього руху тощо.
26.09.12 АРК Громадська організація “Фрифайт”. Проведеня протестів у вигляді велопробігу, пішоходних походів тощо. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, перешкоди для дорожнього руху тощо.
26.09.12 АРК Громадська організація “Фрифайт”. Проведення протесту проти  звуження прав молоді. На користь органу влади Порушення благоустрою, несвоєчасне повідомлення, одночасні заходи тощо.
26.09.12 АРК Громадська організація “Фрифайт”.  Проведеня протестів проти утискання прав молоді у вигляді велопробігу, пішоходних походів тощо. На користь органу влади Несвоєчвсне повідомлення, одночасні заходи, створення небезпеки для дорожнього руху тощо.
26.09.12 АРК Громадська організація “Фрифайт”. Проведення протесту проти  звуження прав молоді. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, створення небезпеки для дорожнього руху тощо.
26.09.12 АРК Громадська організація “Фрифайт”. Проведення протесту проти  звуження прав молоді. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, одночасні заходи, створення небезпеки для дорожнього руху тощо.
26.09.12 АРК Громадська організація “Фрифайт”. Проведення протесту проти  звуження прав молоді. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, одночасні заходи, створення небезпеки для дорожнього руху тощо.
26.09.12 АРК Громадська організація “Фрифайт”. Проведення протесту проти  звуження прав молоді. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, одночасні заходи, створення небезпеки для дорожнього руху тощо.
17.10.12 АРК Керченський міський меджліс. Проведення мітингу. На користь органу влади Порушення умов благоустрою, можливість створення перешкод у доступі громадян до адміністративної будівлі тощо.
19.10.12 АРК Фізична особа. Проведення концерту на стадіоні “Авангард”. На користь органу влади Неможливість забезпечення правопорядку правоохоронними органами, загроза здоров’ю учасників заходу внаслідок аварійності стадіону “Авангард” тощо.
22.10.12 АРК Міжнародний благодійний фонд Н.Потопаєвої. Проведення акцій і демонстрацій. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, стихійне та неорганізоване проведення заходів може дестабілізувати мирне налаштування його учасників та створити небезпеку заворушень.
23.10.12 АРК Фізична особа. Проведення зібрання з метою привернення уваги до проблем питного водопостачання. На користь органу влади Велике скупчення людей, інтенсивний рух транспорту біля місця проведення зібрання, зайнятість правоохоронців у зв’язку з проведенням виборчої кампанії.
07.11.12 АРК Політична партія “Русь Єдина”. Проведення безстрокового мітингу біля будівлі районної державної адміністрації. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, у повідомленні невказано про мирність запланованого заходу, небезпека приєднання до мітингувальників інших осіб тощо.
19.11.12 АРК Фізична особа. Проведення протесту біля консульства Російської Федерації. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, небезпека для руху транспорту тощо.
28.11.12 АРК Фізична особа. Проведення акції протесту. На користь органу влади Одночасні заходи, несвоєчасне повідомлення.
14.12.12 АРК Керченська міська організація Комуністичної партії. Проведення мітингу проти необхідності зміни розміру комунальних тарифів. На користь організатора мирних зібрань
 Вінницький окружний адміністративний суд
18.05.12 Вінницька область Фізична особа. Мирне зібрання проти гомосексуалізму. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, неможливість органами влади забезпечити громадський порядок.
20.06.12 Вінницька область Громадська організація “Земляки”. Проведення мирних зібрань (у формі дискотеки) присвячених Дню молоді. На користь органу влади Визначена територія проведення заходу не пристосована до проведення заходів розважального характеру, можливість загрози життю та здоров’ю учасників заходу внаслідок близькості території проведення до відкритої водойми.
 Волинський окружний адміністративний суд
20.03.12 Волинська область Група підприємців. Проведення масового заходу. На користь організатора мирних зібрань
16.05.12 Волинська область Луцька міська організація Партії Регіонів. Проведення мітингу. На користь органу влади Порушення норм положення про порядок проведення мирних зібрань, несвоєчасне повідомлення.
17.05.12 Волинська область Волинська обласна організація “Всеукраїнське об’єдання “Свобода”, волинська обласна організація “Всеукраїнське об’єдання  “Батьківщина”. Проведення пікету. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення.
20.06.12 Волинська область Регіональна організація Радикальної партії Олега Ляшка. Проведення виїзного прийому громадян. На користь організатора мирних зібрань
03.08.12 Волинська область Ленінська комуністична спілка молоді України “Відродження”. Проведення акції протесту “Стоп-неофашизм”. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, порушення норм положення про порядок проведення мирних зібрань, ризик зіткнень через контрзібрання.
18.10.12 Волинська область Кандидат у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі. Проведення мирного зібрання у парку. На користь органу влади Міська рада прийняла рішення про заборону будь-яких політичних заходів в період виборчої кампанії на заявленій території(законність рішення місцевої ради підтверджено судом).
25.10.12 Волинська область Волинський обласний осередок всеукраїнської громадської організації “Антифашистський комітет України”. Проведення мітингу “Захистимо волю народу”. На користь органу влади Забезпечення нормального волевиявлення громадян та необхідність нормального функціонування підприємств у центрі міста.
25.10.12 Волинська область Волинська обласна організація “Національний альянс”. Проведення мирного зібрання на центральній площі міста Ковеля. На користь органу влади Відсутність можливості у правоохоронних органів забезпечити проведення мирного зібрання.
26.10.12 Волинська область Волинський обласний секретаріат політичної партії “Єдиний центр”. Проведення мітингу “Захистимо результати волевиявлення”. На користь органу влади Необхідність забезпечення нормального функціонування окружної виборчої комісії.
27.10.12 Волинська область Волинська обласна організація Ленінської комуністичної спілки молоді України. Проведення мітингу “Захистимо волю народу”. На користь органу влади Контрзібрання, несвоєчасне повідомлення тощо.
28.10.12 Волинська область Ковельська міська організація політичної партії “Фронт змін”. Проведення мирного зібрання на центральній площі міста Ковеля. На користь органу влади Контрзібрання, захід може перешкодити нормальній життєдіяльності міста тощо.
 Дніпропетровський окружний адміністративний суд
27.01.12 Дніпропетровська область Фізична особа. Проведення мирного зібрання у формі ходи. На користь органу влади Невідповідність місцевому положенню про порядок проведення мирних зібрань, несвоєчасне повідомлення.
26.04.12 Дніпропетровська область Громадська організація “Мир”. Проведення масового заходу. На користь органу влади Невідповідність місцевому положенню про порядок проведення мирних зібрань, несвоєчасне повідомлення. Центральна частина міста не пристосована для проведення масових заходів.
27.04.12 Дніпропетровська область Політична партія “Громадянська позиція” та інші. Проведення демонстрацій. На користь організатора мирних зібрань
10.05.12 Дніпропетровська область Незалежні громадські організації Дніпропетровщини. Проведення мирних акцій. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, невідповідність положенню про порядок проведення мирних зібрань.
10.05.12 Дніпропетровська область Спілка “Допоможемо дітям”. Проведення масового заходу. На користь органу влади Невідповідність положенню про порядок проведення мирних зібрань (в частині місця проведення).  Небезпека того, що до зібрання можуть приєднатися і інші особи.
11.07.12 Дніпропетровська область Громадська організація “Земля і воля”. Проведення масового заходу на підтримку і захист інтересів членів садових товариств. На користь органу влади Можливе ускладнення руху транспортних засобів, перешкоджання вільного пересування пішоходів. Судове обмеження стосується місця проведення заходу.
10.08.12 Дніпропетровська область Дніпропетровська крайова організація “Українська партія”. Проведення масових заходів на підтримку свободи слова. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, порушення місцевого положення про порядок проведення мирних зібрань, заявлене місце проведення не пристосоване до проведення мирних зібрань.
22.09.12 Дніпропетровська область Фізична особа. Проведення масових заходів на вулицях, де розміщені державні органи. На користь організатора мирних зібрань
17.10.12 Дніпропетровська область Дніпропетровська обласна громадська організація “Соціальний діалог”. Проведення протесту проти порушення соціальних прав громадян. На користь органу влади Запланований захід суперечить місцевому положенню, яким врегульовано проведення мирних зібрань (щодо місця проведення), зібрання може зашкодити діяльності державних органів тощо.
28.10.12 Дніпропетровська область Дніпродзержинська міська організація партії “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. Проведення акції “Захисти свій голос”. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, заявлене місце проведення мирного зібрання не визначене місцевим положенням, яким врегульовано порядок проведення мирних зібрань, як таке, яке пристосоване до проведення мирних зібрань.
02.11.12 Дніпропетровська область Фізична особа. Проведення пішої ходи. На користь органу влади Одночасні заходи, невідповідність місцевому положенню, яким врегульовано порядок проведення масових заходів.
23.11.12 Дніпропетровська область Криворізька міська організація “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. Проведення мітингу біля пам’ятного знаку жертвам голодомору. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, недотримання справедливого балансу між інтересами учасників заходу та територіальної громади міста.
 Донецький окружний адміністративний суд
28.01.12 Донецька область Горлівська міська організація Комуністичної партії та горлівська міська організація  “Всекраїнське об’єднання  “Свобода”. Відзначання річниці бою під Крутами, недопущення фашистського маршу. На користь органу влади Збіг зібрань у часі і місці проведення при наявності протилежних політичних поглядів.
01.04.12 Донецька область Громадська організація “Союз порятунку Донбасу”. Проведененя мітингу-протесту. На користь органу влади Інтенсивний рух транспорту, несвоєчасне повідомлення, невідповідність нормам Указу Президиї Верховної Ради СРСР 88р., яким врегульовано порядок проведення мирних зібрань.
21.04.12 Донецька область Горлівська міська організація “Всеукраїнське об’єднання “Свобода” та горлівська міська організація Комуністичної партії. Проведення контрзібрань. На користь органу влади Недоліки у повідомленні, контрзібрання  можуть порушити громадський порядок.
16.08.12 Донецька область Донецька міська організація “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. Пікетування будівлі донецької обласної державної адіміністрації. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, ризик сутичок через проведення контрзібрань.
28.10.12 Донецька область Донецька обласна організація політичної партії УДАР та інші. Проведення акції “Донбас за чесні вибори”. На користь органу влади Несвоєчасне повіомлення, одночасні заходи тощо.
Житомирський окружний адміністративний суд
25.04.12 Житомирська область Фізична особа. Проведення мітингу-пікету. На користь органу влади Одночасні заходи, неможливість забезпечення правопорядку правоохоронними органами тощо.
07.09.12 Житомирська область Фізична особа. Проведення акції “Захистимо ТВі”. На корсть органу влади Несвоєчасне повідомлення, одночасні заходи, неможливість забезпечення правопорядку правоохоронними органами тощо.
15.11.12 Житомирська область Житомирська міська організація “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. Проведення пікетування будівлі прокуратури. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, невідповідність Указу Президії Верховної Ради СРСР, яким врегульовано порядок проведення мирних зібрань (не вказана мета заходу).
 Запорізький окружний адміністративний суд
27.01.12 Запорізька область Фізична особа, запорізька обласна організація Комуністичної партії. Хода в пам’ять про загиблих Героїв Крут, заходи з нагоди січневого повстання. На користь органу влади Вихідний день, аномально низька температура, факт застосування учасниками зібрання відкритого вогню у місцях великого скупчення людей може спричинити необоротні наслідки (заборона стосувалася тільки акції, шо була запланована фізичною особою).
03.02.12 Запорізька область Запорізька міська організація Партії Регіонів та інші. Проведення різнопланових масових заходів. На користь органу влади Різна ідологічна спрямованість акцій, велика ймовірність контрдемонстрацій.
12.03.12 Запорізька область Запорізька міська організа ція Партії Регіонів та інші. Проведення різнопланових масових заходів. На користь органу влади Діаметрально протилежні погляди заявників, ризик заворушень.
26.03.12 Запорізька область Запорізька обласна організація “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, Запорізький обласний комітет Комуністичної партії та інші. Проведення різнопланових масових заходів. На користь органу влади Ризик винекнення конфліктних ситуацій внаслідок контрдемонстрацій.
26.04.12 Запорізька область Запорізька обласна громадська організація “Союз захисту ошуканих вкладників та позичкодавців”. Проведення акції протесту у формі пікету. На користь органу влади Одночасні заходи, порушення прав мешканців міста, які користуються громадським транспортом.
18.06.12 Запорізька область Фізична особа, запорізька обласна громадська організація “Слов’янська гвардія”. Проведеняя мітингу на підтримку укр. мови, та проведення мітингу на підтримку рос. мови. На користь органу влади Діаметрально протилежні погляди заявників, Порушення Указу Президії ВР СРСР 88 р., яким врегульовано порядок проведення мирних зібрань тощо.
18.06.12 Запорізька область Запорізька обласна організація “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, запорізька обласна громадська організація “Слов’янська гвардія”. Проведеняя мітингу на підтримку української мови, та проведення мітингу на підтримку російської мови. На користь органу влади Діаметрально протилежні погляди заявників, відсутність у міліції змоги забезпечити громадський порядок у зв’язку з переведенням частини міліції в інший регіон на період Євро 2012, порушення Указу Президії ВР СРСР 88 р., яким врегульовано порядок проведення мирних зібрань тощо.
19.06.12 Запорізька область Новомиколаївський районний комітет Комуністичної партії. Проведення мітингу щодо захисту прав на землю. На користь органу влади Повідомлення про проведення мітингу не оформлено належним чином (відсутні дані про кількість учасників, відсутній підпис уповноваженої особи). Заявлене місце проведення мітингу не пристосоване до проведення масових акцій.
04.07.12 Запорізька область Запорізька обласна громадська організація “Слов’янська гвардія” та інші. На користь органу влади Порушення Указу Президії ВР СРСР 88 р., яким врегульовано порядок проведення мирних зібрань (несвоєчасне повідомлення).
08.10.12 Запорізька область Вільнянська районна партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Проведення мітингу. На користь органу влади Проведення робіт з благоустрою.
06.11.12 Запорізька область Запорізька обласна організація Комуністичної партії, Запорізька міська організація “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. Проведення контрдемонстрацій. На користь органу влади Організації є різними за спрямованістю і одночасне проведення зібрань може призвести до зіткнень, що нестимуть в собі загрозу громадському порядку.
 Івано-Франківський окружний адміністративний суд
08.05.12 Івано-Франківська область Франківська обласна організація Комуністичної партії, громадська організація “Поклик Нації” та інші. Святкування 9 травня. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, збіг зібрань у часі і місці проведення при наявності протилежних політичних поглядів.
 Київський окружний адміністративний суд
01.02.12 Київська область Обухівська міська організація партії  “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. Поширення партійної літератури. На користь органу влади Порушення Указу Президії ВР СРСР 88 р., яким врегульовано порядок проведення мирних зібрань (несвоєчасне повідомлення), недотримання інтересів мешканців громади міста.
02.03.12 Київська область Громадська ініціатива “Громадський захист Київщини”. Проведення акції “Брехня за ваші гроші”. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, складна оперативна обстановка в місті тощо.
06.04.12 Київська область Троїцька парафія Української православної церкви київського патріархату. Акція на підтримку Української православної церкви київського патріархату в м. Яготині. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, можливість виникнення конфліктних ситуацій у зв’язку з проведенням заходу.
08.05.12 Київська область Броварська міська організація Соціалістичної партії. Встановлення наметів, святкування дня Перемоги. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, святкові заходи.
14.05.12 Київська область Броварська міська організація Соціалістичної партії. Мітинг на підтримку Президента Франції. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення.
23.05.12 Київська область Броварська міська організація Соціалістичної партії України. Встановлення інформаційних наметів з розповсюдженням партійної преси.  

На користь органу влади Порушення Указу Президії Верховної Ради СРСР 88, яким врегульовано порядок проведення мирних зібрань (не вказано інформацію про кількість наметів, про відповідальних осіб, які будуть знаходитись в наметах тощо).
24.05.12 Київська область Фізичні особи. Проведення безстрокової акції протесту біля резиденції Президента України у Межигір’ї. На користь органу влади Порушення права Президента України та інших осіб на відпочинок у позаробочий час, неможливість забезпечення громадського порядку у зв’язку з задіянням значної частини правоохоронних органів на заходах присвячених Євро 2012.
24.05.12 Київська область “Громадська позиція Броварська варта”. Проведення мітингу з встановленням пересувних юридичних приймалень. На користь органу влади Порушення Указу Президії ВР СРСР 88 р., яким врегульовано порядок проведення мирних зібрань (не вказано передбаченої кількості учасників тощо), неможливість міліцією забезпечити громадський порядок.
19.06.12 Київська область Фізична особа. Проведення мітингу. На користь органу влади Ремонтні роботи в центрі міста, захід не уздоджується з інтересами територіальної громади міста тощо.
17.07.12 Київська область Рокитянський районний комітет опору диктатурі. Проведення пікетування районних державних адміністрацій. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, невказано мету заходу, місце роботи і проживання організаторів тощо.
17.07.12 Київська область Громадська організація “Громадський захист Київщини”. Розміщення наметів для розповсюдження агітаційних матеріалів. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, невказана кількість наметів, невказані відповідальні особи тощо.
18.07.12 Київська область Боярська первинна організація політичної партії “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Розміщення інформаційних наметів. На користь органу влади Порушення Указу Президії ВР СРСР 88 р., яким врегульовано порядок проведення мирних зібрань (несвоєчасне повідомлення).
18.07.12 Київська область Іванківська партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Розміщення інформаційного намету. На користь органу влади Незазначена прогнозована кількість осіб, можливі перешкоди для дорожнього руху тощо.
31.07.12 Київська область Рокитянський районний осередок  “Всеукраїнське об’єднання ветеранів Чорнобиля”. Проведення заходу в рамках всеукраїнської акції “Україна проти Януковича”. На користь органу влади Заявник не внесений до бази даних Єдиного державного реєстру(судом не встановлена наявність такої організації). Проведення будівельних робіт, що може зашкодити проведенню зібрання.
09.08.12 Київська область Миронівська районна партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. Пікетування сесії районної ради. На користь органу влади Проведення ремонтних робіт, захід не узгоджується з інтересами територіальної громади тощо.
13.08.12 Київська область Рокитянська районна партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. Проведення пікетування в рамках всеукраїнської акції “Україна проти Януковича”. На користь органу влади Проведення робіт по реконструкції центральної алеї селища.  Суд визнав, що позивач (Рокитянська селищна рада) наділений правом вирішувати питання щодо порядку та місця  проведення мирних зібрань.
17.08.12 Київська область Вишгородська районна організація політичної партії “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Проведення зустрічі депутатів місцевої ради з виборцями. На користь органу влади Невідповідність місцевому положенню про порядок проведення мирних зібрань, можливість виникнення конфліктів учасників мирного зібрання з владними структурами, які будуть забезпечувати виконання місцевого положення(!).
07.09.12 Київська область Києво-Святошинська районна партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Проведення зустрічей з виборцями. На користь органу влади Мирне зібрання створить незручності в руху пішоходів,зумовить несприятливі умови для роботи державних органів, призведе до порушення благоустрою, суперечить місцевому положенню, яким врегульовано порядок проведення мирних зібрань тощо.
12.10.12 Київська область Вишгородська міська партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. Проведення зустрічей з кандидатами у народні депутати. На користь органу влади Захід суперечить місцевому положенню, яким врегульовано порядок проведення мирних зібрань (не зазначена орієнтовна тривалість заходу, форма надання медичної допомоги тощо).
12.10.12 Київська область Фізична особа. Проведення акції протесту. На користь органу влади Відсутність у суду документів, які б свідчили про наявність можливості в органу влади забезпечити громадський порядок в разі проведення масового заходу.
18.10.12 Київська область Кандидат у народні депутати. Проведення передвиборчої агітації. На користь органу влади Захід суперечить місцевому Положенню, яким врегулюовано порядок проведення мирних зібрань(несвоєчасне повідомлення), можливість великого скупчення людей, порушення правил благоустрою тощо.
19.10.12 Київська область Депутат сквирської міської ради. Проведення мітингу. На користь органу влади Розпорядженням міського голови заборонено проведення мирних зібрань в центральній частині міста.
19.10.12 Київська область Комітет протидії фальсифікаціям виборчого округу №93. Проведення акції протесту “Ні фальсифікаціям”. На користь органу влади Одночасні заходи,зібрання суперечить місцевому положенню, яким врегульовано проведення мирних зібрань (в частині місця проведення).
24.10.12 Київська область Антирейдерський союз підприємців України. Проведення мітингів і пікетувань. На користь органу влади Організатор мирного зібрання не вказав в повідомленні інформацію про місце розташування осіб, які будуть брати участь у мітингу, місць розташування звукопідсилювальної апаратури тощо.
Кіровоградський окружний адміністративний суд
25.10.12 Кіровоградська область Фізична особа. Проведення пікетування місцевої прокуратури, управління УМВС, суду тощо. На користь організатора мирних зібрань
02.11.12 Кіровоградська область Кіровоградський облаcний осередок громадської організації “Фронт Змін” та інші. Проведення пікетування державних органів. На користь органу влади Ризик контрдемонстрацій, дестабілізації ситуації в місті тощо.
 Луганський окружний адміністративний суд
26.05.12 Луганська область Політична партія “Партія українського народу”. Проведення мирного зібрання. На користь органу влади Порушення Указу Президії ВР СРСР 88 р., яким врегульовано порядок проведення мирних зібрань, неможливість розмістити зазначену кількість учасників на заявленій території.
31.05.12 Луганська область Фізична особа. Проведення зборів громадян з питання місцевого референдуму. На користь організатора мирних зібрань
02.06.12 Луганська область Фізичні особи, Стаханівська міська партійна організація партії “Фронт Змін” та інші. Проведення зборів громадян з питання місцевого референдуму. На користь органу влади Контрдемонстрації, можливість винекнення конфліктних ситуацій. Суд розмежував акції у часі та місці проведення.
07.09.12 Луганська область Краснодонська міська організація прогресивної соціалістичної партії України. Встановлення агітаційних пікетів. На користь органу влади Святкові заходи, невказано чітке місцерозташування наметів, невказана прогнозована кількість учасників тощо.
16.10.12 Луганська область Політична партія “Партія українського народу”. Проведення агітації. На користь органу влади Захід не узгоджується з інтересами територіальної громади, місце встановлення агітаційних наметів суперчить місцевому положенню тощо.
23.10.12 Луганська область Краснолуцька міська організація Партії Регіонів та інші. Проведення агітаційних заходів. На користь органу влади Контрдемонстрації, відсутність можливості у правоохоронних органів забезпечити громадський порядок тощо.
24.10.12 Луганська область Кандидати у народні депутати та інші. Проведення агітаційних заходів. На користь органу влади Контрдемонстрації (суд розмежував різні мирні зібрання у часі).
24.10.12 Луганська область Благодійна організація Фонд “Валерія Мошенського” та інші. Проведення зібрань перед входом до місцевої ради. На користь органу влади Контрдемонстрації.
25.10.12 Луганська область Газета “Любимий город” та інші. Проведення розважальних заходів. На користь органу влади Територя проведення заходу не може вмістити заявлену кількість осіб, неможливість забезпечення належного рівня безпеки правоохоронними органами тощо.
26.10.12 Луганська область Фізичні особи. Проведення мирних зібрань та зустрічей з виборцями. На користь органу влади Контрдемонстрації (суд розмежував зібрання у часі проведення), відсутність можливості у правоохоронних органів забезпечити правопорядок .
07.11.12 Луганська область Луганська міська організація “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, луганська міська організація Комуністичної партії України. Проведення контрдемонстрацій. На користь органу влади Одночасне проведення мітингів організаціями з різними ідеологічними поглядами може призвести до порушення громадського порядку.
13.11.12 Луганська область Первомайський міський комітет Комуністичної партії України. Проведення збору підписів з розміщенням інформаційних наметів. На користь органу влади В повідомленні не зазначено місця розташування інформаційних наметів.
 Львівський окружний адміністративний суд
08.05.12 Львівська область Громадські організації “Товариство відродження Української нації”,” Сокіл”, львівський обласний комітет Комуністичної партії та інші. Святкування 9 травня. На користь органу влади Збіг зібрань у часі і місці проведення при наявності протилежних політичних поглядів.
18.07.12 Львівська область Громадська організація “Молодь за здорове життя” та інші. Проведення масових заходів біля адміністративної будівлі місцевої ради. На користь органу влади Можливість винекнення конфліктних ситуацій, перешкоджання доступу до будівлі держустанови, недостатня кількість працівників правоохоронних органів тощо.
31.07.12 Львівська область Благодійний фонд “Центр волонтеріату” та інші. Проведення мітингу біля адміністративного будинку місцевої ради. На користь органу влади Контрдемонстрації, можливість винекнення конфліктних ситуацій, неможливість органів влади забезпечити громадський порядок тощо.
15.08.12 Львівська область Громадська організація “Молодь за здорове життя” та інші. Проведення масових заходів на площі “Ринок”. На користь організатора мирних зібрань
21.08.12 Львівська область Громадська організація “Молодь за здорове життя” та інші. Проведення вуличних походів та віче. На користь організатора мирних зібрань
 Миколаївський окружний адміністративний суд
13.02.12 Миколаївська область Фізична особа. Проведення акції “Спалення Конституції України”. На користь органу влади Акція суперечить моральним засадам демократичного суспільства.
13.02.12 Миколаївська область Фізична особа. Проведення акції біля комплексу вічного вогню у місті Миколаєві. На користь органу влади Проведення акції може розцінюватися населенням як зневага пам’яті загиблих у війні, ймовірність вчинення злочину у вигляді наруги над могилами у разі проведення акції.
06.03.12 Миколаївська область Фізична особа. Проведення акції “Спалення портрета начальника УМВС миколаївської області та адвоката Партії Регіонів ___”. На користь органу влади Акція суперечить моральним засадам демократичного суспільства.
06.03.12 Миколаївська область Фізична особа. Проведення акції “Спалення портрета прокурора миколаївської області та адвоката Партії Регіонів ___”. На користь органу влади Акція суперечить моральним засадам демократичного суспільства.
06.03.12 Миколаївська область Фізична особа. Проведення акції “Спалення портрета Голови ОДА миколаївської області та адвоката Партії Регіонів ___”. На користь органу влади Акція суперечить моральним засадам демократичного суспільства, можливість порушення режиму звичайного функціонування держустанов.
06.03.12 Миколаївська область Фізична особа. Проведення акції “Спалення портрета міського голови та начальника департамента ЖКГ___” На користь органу влади Акція буде здійснюватися в небезпечний для здоров’я та впливу на психіку людей та самого організатора спосіб.
21.03.12 Миколаївська область Фізична особа. Проведення акції “Стоп насиллю”. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення (після початку проведення акції), небезпека для руху транспорту.
23.03.12 Миколаївська область Фізична особа. Проведення акції протесту. На користь органу влади Мета акції  посягає на честь та гідність Президента України.
23.03.12 Миколаївська область Фізична особа. Проведення акції “Знищення портретів миколаївського міського голови та його заступника”. На користь органу влади Акція суперечить моральним засадам демократичного суспільства, підриває авторитет посадових осіб тощо.
23.03.12 Миколаївська область Фізична особа. “Знищення портрета прокурора миколаївської області та адвоката Партії Регіонів ___”. На користь органу влади Акція суперечить моральним засадам демократичного суспільства, можливість порушення режиму звичайного функціонування держустанови тощо.
23.03.12 Миколаївська область Фізична особа. “Знищення портрета Голови ОДА миколаївської області та адвоката Партії Регіонів ___”. На користь органу влади Акція суперечить моральним засадам демократичного суспільства, можливість порушення режиму звичайного функціонування держустанови.
29.03.12 Миколаївська область Фізична особа. Проведення акції протесту. На користь органу влади Невідповідність акції моральним засадам суспільства.
29.03.12 Миколаївська область Фізична особа. Проведення акції протесту. На користь органу влади Акція суперечить моральним засадам демократичного суспільства, демонструє зневагу до загальних норм поведінки, принижує честь і гідність Президента України.
29.03.12 Миколаївська область Фізична особа. Проведення акції “Тримання портрета прокурора миколаївської області вниз головою”. На користь органу влади Акція суперечить моральним засадам демократичного суспільства.
25.04.12 Миколаївська область Фізична особа. Проведення акції “Розтоптування портрета прокурора Миколаївської області, який лежатиме пикою вгору”. На користь органу влади Акція суперечить моральним засадам демократичного суспільства.
25.04.12 Миколаївська область Фізична особа. Проведення акції “Розтоптування портрета Президента України, який лежатиме пикою вгору”. На користь органу влади Акція суперечить моральним засадам демократичного суспільства.
26.04.12 Миколаївська область Фізична особа. Проведення акції “Розтоптування портрета Голови Миколаївської ОДА, який лежатиме пикою вгору”. На користь органу влади Акція суперечить моральним засадам демократичного суспільства.
26.04.12 Миколаївська область Фізична особа. Проведення акції “Розтоптування портрета Миколаївського міського голови” На користь органу влади Проведення акції суперечить моральним засадам демократичного суспільства.
17.07.12 Миколаївська область Миколаївська міська організація “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. Проведення акції біля приміщення прокуратури миколаївської області. На користь органу влади Можливе створення незручностей в функціонуванні прокуратури миколаївської області.
07.08.12 Миколаївська область Фізичні особи. Проведення акції біля приміщення прокуратури миколаївської області. На користь організатора мирних зібрань
23.08.12 Миколаївська область Снігурівська районна партійна організація “Всеукраїнське об’єднання Батьківщина”. Проведення зустрічей з кандидатами у депутати. На користь організатора мирних зібрань
06.09.12 Миколаївська область Миколаївська міська організація “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. Проведення мітингу на захист української мови. На користь організатора мирних зібрань
06.09.12 Миколаївська область Миколаївська обласна організація народного руху України. Проведення пікету проти прийняття Закону “Про основи державної мовної політики”. На користь організатора мирних зібрань
18.09.12 Миколаївська область Фізична особа. Проведення пікетування місцевої державної адміністрації з використанням плакату, що містить образливі написи на адресу Президента. На користь органу влади Захист честі та гідності Президента України є необхідною умовою для здійснення його конституційних повноважень, існує висока ймовірність того, що образливі написи на плакаті привернуть увагу численних прихильників Президента, що зумовить винекнення конфліктних ситуацій.
27.10.12 Миколаївська область Фізична особа. Проведення мітингу “За чесні вибори”. На користь органу влади Існує вірогідність перешкоджання вільного доступу до приміщення державних установ біля яких планується акція.
28.10.12 Миколаївська область Фізична особа. Проведення мітингу “За чесні вибори”. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, особа подала заявку на проведення мітингу, який уже був заборонений Миколаївським окружним адміністративним судом 27.10.12.
02.11.12 Миколаївська область Фізична особа. Проведення ходи центральною вулицею міста. На користь органу влади Одночасні заходи (мирне зібрання обмежене в частині часу проведення).
06.11.12 Миколаївська область Миколаївська обласна організація “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. Проведення публічної фотовиставки. На користь організатора мирних зібрань
20.11.12 Миколаївська область Фізична особа. Пікетування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування. На користь організатора мирних зібрань
21.11.12 Миколаївська область Всеукраїнська громадська організація “Загальноукраїнський трудовий рух “Солідарність”. Проведення мітингу з розповсюдженням листівок. На користь органу влади Суд визнав листівки такими, що пропагують заворушення, жителі села налаштовані проти проведення мітингу тощо.
 Одеський окружний адміністративний суд
16.02.12 Одеська область Професійна спілка робітників морського транспорту та інші. Проведення масового заходу. На користь органу влади Порушення Указу Президії ВР СРСР 88 р., яким врегульовано порядок проведення мирних зібрань (несвоєчасне повідомлення), наявність великої кількості людей в центрі міста неминуче призведе до порушення громадського порядку.
16.02.12 Одеська область Професійна спілка робітників морського транспорту та інші. Проведення масового заходу. На користь органу влади Порушення Указу Президії ВР СРСР 88 р., яким врегульовано порядок проведення мирних зібрань (несвоєчасне повідомлення), наявність великої кількості людей в центрі міста неминуче призведе до порушення громадського порядку.
15.05.12 Одеська область Громадська організація “Об’єднання інвесторів новобудови у м.Іллічівську”. Проведення зібрання з метою зобов’язати завершити будівництво. На користь органу влади Порушення Указу Президії ВР СРСР 88 р., яким врегульовано порядок проведення мирних зібрань (несвоєчасне повідомлення).
19.06.12 Одеська область Громадська організація “Патріоти міста-героя Одеса” та інші. Проведення масових заходів. На користь органу влади Порушення Указу Президії ВР СРСР 88 р., яким врегульовано порядок проведення мирних зібрань (несвоєчасне повідомлення), велике скупчення людей в місцях запланованого проведення мирних зібрань тощо.
15.08.12 Одеська область Одеська обласна організація партії “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” та інші. Проведення мирних зібрань у селищі міського типу Комінтернівське. На користь органу влади Порушення Указу Президії ВР СРСР 88 р., яким врегульовано порядок проведення мирних зібрань (несвоєчасне повідомлення), заявлене місце проведення не пристосване до проведення мирних зібрань тощо.
23.08.12 Одеська область Ренійська районна партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Розміщення інформаційних наметів. На користь органу влади Святкові заходи, порушення сталої діяльності господарюючих суб’єктів, перешкоди для дорожнього руху тощо.
07.12.12 Одеська область Всеукраїнське громадське об’єднання “За Україну, Білорусь і Росію”. Встановлення покаянного хреста. На користь органу влади Порушення Указу Президії Верховної Ради СРСР, яким врегульовано порядок проведення мирних зібрань (несвоєчасне повідомлення).
30.12.12 Одеська область Одеський міський комітет комуністичної партії України, громадська організація “Колокол” та інші. На користь органу влади Порушення права громадян на відпочинок, ризик порушення громадського порядку внаслідок контрдемонстрацій тощо.
Полтавський окружний адміністративний суд 
19.09.12 Полтавська область Об’єднання вільних профспілок по полтавській області. Проведення пікетування транспортної прокуратури. На користь органу влади Створення незручностей у доступі до державних органів у працівників прокуратури та у відвідувачів, використання звукопідсилювальних засобів призведе до порушення санітарно-гігієнічних норм тощо.
27.09.12 Полтавська область Кандидат у народні депутати. Проведення концерту “День Кременчука”. На користь органу влади Одночасні заходи, реальна небепека утворення тисняви, небезпека для охорони здоров’я населення тощо.
27.09.12 Полтавська область Кандидат у народні депутати. Проведення концерту “День Кременчука”. На користь органу влади Одночасні заходи, можливість тисняви тощо.
27.10.12 Полтавстка область Полтавська обласна організація партії “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Проведення мирного зібрання біля будівлі місцевої державної адміністрації. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, недотиримання форми і змісту повідомлення про проведення мирного зібрання, контрдемонстрації тощо.

 

27.10.12 Полтавська область Полтавська обласна організація партії “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Проведення мирного зібрання біля музично-драматичного театру. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, одночасні заходи, порушення Указу Президії Верховної Ради СРСР 88р., яким врегульовано порядок проведення мирних зібрань тощо.
27.10.12 Полтавська область Полтавська міська організація Партії Регіонів. На користь органу влади Контрзібрання, відсутність можливості у правоохоронних органів забезпечити охорону громадського порядку під час проведення мирних зібрань тощо.
Сумський окружний адміністративний суд
13.09.12 Сумська область Роменська організація Прогресивної соціалістичної партії України. Проведення мирного зібрання навколо будинку культури. На користь органу влади Акція підриває авторитет посадових осіб органів місцевого самоврядування і державної влади.
Рівненський окружний адміністративний суд
28.10.12 Рівненська область Рівненська міська організація партії “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. Проведення акції “Ні – фальсифікаціям на виборах”. На користь органу влади Скупчення великої кількості людей біля виборчої комісії може призвести до небезпеки заворушень і злочинів в період виборчого процесу.
 Харківський окружний адміністративний суд
04.01.12 Харківська область Харківська міська організація політичної партії  всеукраїнського об’єднання “Батьківшина”. Пікет біля качанівської колонії. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, невідповідність місцевому положенню про порядок проведення мирних зібрань, недотримання балансу між заявниками і мешканцями, низька температура (погані погодні умови).
04.01.12 Харківська область Харківська міська організація політичної партії “Всеукраїнське об’єднання “Батьківшина”. Пікет біля качанівської колонії. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, невідповідність місцевому положенню про порядок проведення мирних зібрань, недотримання балансу між заявниками і мешканцями, низька температура (погані погодні умови).
06.01.12 Харківська область Харківська міська організація політичної партії “Всеукраїнське об’єднання “Батьківшина”. Пікет біля качанівської колонії. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, невідповідність місцевому положенню про порядок проведення мирних зібрань, недотримання балансу між заявниками і мешканцями, низька температура (погані погодні умови).
21.02.12 Харківська область Громадські організації “Всеукраїнський Союз радянських офіцерів”, “Трудова Харківщина”. Протест біля будівлі обласної ради. На користь органу влади Підготовка святкових заходів, захід не узгоджується з інтересами територіальної громади.
21.02.12 Харківська область Міжнародний союз радянських офіцерів. На користь органу влади Невідповідність положенню про порядок проведення мирних зібрань, можливість аварійної ситуації, суттєві труднощі в забезпеченні пожежної безпеки, святкові заходи, небезпека тривалого переохолодження учасників зібрання.
22.02.12 Харківська область Об’єднання інвалідів Чорнобиля “Чорнобильський Спас”. Проведення акції протесту. На користь органу влади Захід не узгоджується з інтересами територіальної громади, святкові заходи.
22.02.12 Харківська область Профспілка підприємців міста Харкова. Проведення акції протесту. На користь органу влади Відсутність мети проведення заходу, а також конкретних заходів, які будуть здійснюватися під час акції протесту та ходи колоною, наявність одночасних святкових заходів.
27.02.12 Харківська область Громадська організація “Ми – Харків’яни”, луганська міська організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Пікет біля качанівської колонії. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, захід не узгоджується з інтересами територіальної громади.
29.02.12 Харківська область Харківська міська партійна організація української партії “Зелена планета”. Пікет біля качанівської колонії. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення (суд також визнав, що мирні зібрання не можуть бути безстроковими).
29.02.12 Харківська область Харківська міська організація “Батьківщина молода”. Пікет біля качанівської колонії. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, захід не узгоджується з інтересами територіальної громади.
18.04.12 Харківська область Фізична особа. Проведення масового заходу. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення.
18.04.12 Харківська область Дзержинська партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Проведення пікету. На користь органу влади Невідповідність інтересів  учасників мирного зібрання інтересам територіальної громади міста, несвоєчасне повідомлення.
18.04.12 Харківська область Харківський обласний комітет оборони прав людини . Акція протесту проти безчинств авторитарного режиму. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, пікетування суду може призвести до порушення прав і свобод учасників судових процесів.
18.04.12 Харківська область Київська міська організація політичної партії “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Мирне зібрання у формі ходи до качанівської колонії. На користь органу влади Зібрання призведе до перекриття руху транспорту, труднощі в забезпеченні пожежної безпеки тощо.
18.04.12 Харківська область Орджонікідзівська партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Пікет проти свавілля судової системи. На користь органу влади Встановлення наметів суперечить правилам благоустрою, невідповідність місцевому положенню про порядок проведення мирних зібрань, інтенсивний рух транспорту, неможливість забезпечити громадський порядок правоохоронними органами.
18.04.12 Харківська область Фрунзенська районна партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Проведення пікету суду. На користь органу влади Пікетування будівлі суду може призвести до порушення конституційних гарантій незалежності суддів.
27.04.12 Харківська область Громадська організація “Ми харків’яни”. Проведення ходи. На користь органу влади Невідповідність місцевому положенню про порядок проведення мирних зібрань, небезпека для дорожнього руху та здоров’я громадян тощо.
27.04.12 Харківська область Харківська обласна організація “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. Проведення мітингу-протесту. На користь органу влади Інтенсивний рух транспорту, перебування на території мітингу великої кількості мешканців та гостей міста.
27.04.12 Харківська область Кременчуцька міська партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Проведення масового заходу. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, пікетування будівлі суду може призвести до порушення конституційних гарантій незалежності суддів.
27.04.12 Харківська область Харківська обласна організація всеукраїнське громадське об’єднання “Громадська позиція”. Проведення мітингу. На користь органу влади Інтенсивний рух автотранспорту, труднощі в забезпеченні пожежної безпеки.
27.04.12 Харківська область Червонозаводська районна організація “Народний Рух України”. Проведення масового заходу. На користь органу влади Інтенсивний рух транспорту, відволікання значної частини підрозділів внутрішніх справ, що може негативно впливати на забезпечення правопорядку в іншій частині міста.
01.06.12 Харківська область Харківський обласний осередок всеукраїнської молодіжної громадської організації “Молода просвіта”. Проведення мітингу. На користь органу влади Невідповідність положенню про порядок проведення мирних зібрань (не зазначено місце проживання організаторів заходу), інтенсивний рух транспорту у зв’язку з проведенням робіт по підготовці ЄВРО 2012.
01.06.12 Харківська область Харківська обласна організація “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. Проведення мітингу проти мовного законопроекту. На користь органу влади Проведення мітингу зумовить складнощі в русі транспорту, загроза безпеці учасників мітингу у зв’язку з проведенням робіт у фанзоні.
01.06.12 Харківська область Фізична особа. Проведення мітингу біля будівлі Харківської обласної державної адміністрації. На користь органу влади Інтенсивний рух транспорту, недотримання справедливого балансу між інтересами учасників заходу і територіальної громади міста.
08.06.12 Харківська область Представництво “Амнесті Інтернешнл Лімітед”. Пікет навколо стадіону Металіст. На користь органу влади Невідповідність місцевому положенню про порядок проведення мирних зібрань, розміщення учасників акції на підходах до стадіону може ускладнити вільний прохід у зв’язку з проведенням футбольного матчу в рамках Євро 2012.
08.06.12 Харківська область Громадська організація “Трудова Хаківщина” та інші. Проведення мітингу на майдані Свободи. На користь органу влади Недотримання справедливого балансу між інтересами учасників заходу і територіальної громади міста, підготовчі заходи до Євро 2012 тощо.
08.06.12 Харківська область Харківський обласний комітет Прогресивної соціалістичної партії України. Проведення пікету на майдані Свободи. На користь органу влади Проведення акції не можливе у звязку з напливом великої кількості вболівальників, проведення акції суперечить  інтересам територіальної громади міста.
11.06.12 Харківська область Харківська обласна організація “Всеукраїнське об’єднання Свобода”. Проведення пікету Управління НБУ у харківській області. На користь органу влади Інтенсивний рух транспорту, територія проведення заходу є зоною відпочинку мешканців міста тощо.
11.06.12 Харківська область Фізична особа. Проведення цілодобової акції протесту. На користь органу влади Недотримання справедливого балансу інтересів учасників мирного зібрання та інтересів територіальної громади міста, створення несприятливих умов праці працівникам харківської міської ради тощо.
12.06.12 Харківська область Представництво “Амнесті Інтернешнл Лімітед”. Проведення інформаційної акції. На користь органу влади У районі вказаних у повідомленні вулиць буде проводитись хода вболівальників, що унеможливлює проведення інших масових заходів в цьому районі, акція не узгоджується з інтересами територіальної громади.
14.06.12 Харківська область Харківська обласна організація “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. Проведення мітингу. На користь органу влади Невідповідність місцевому положенню про порядок проведення мирних зібрань, наплив великої кількості уболівальників у фанзону, перешкода для руху транспорту.
15.06.12 Харківська область Громадський рух “Трудова Харківщина”. Проведення мітингу на майдані Свободи. На користь органу влади Невідповідність місцевому положенню про порядок проведення мирних зібрань, неможливість проведення акцій на майдані у зв’язку з проведенням Євро 2012, неузгодженість акції з інтересами територіальної громади тощо.
15.06.12 Харківська область Представництво “Амнесті Інтернешнл Лімітед”. На користь органу влади На місці проведення акції заплановано проведення ходи іноземних вболівальніиків, невідповідність місцевому положенню про порядок проведення мирних зібрань тощо.
15.06.12 Харківська область Представництво “Амнесті Інтернешнл Лімітед”. Проведення мирного зібрання біля будівлі Театру опери і балету ім. Лисенка. На користь органу влади Недотиримання справедливого балансу між інтересами учасників масового заходу і територіальної громади міста, підготовчі заходи до Євро 2012 тощо.
24.06.12 Харківська область Орджонікідзівська районна партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Проведення акції протесту навпроти будівлі суду. На користь органу влади Не зазначено місце конкретного розташування сцени і наметів, не визначено конкретні межі території мирного зібрання тощо.
24.06.12 Харківська область Московська районна партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Проведення акції протесту навпроти будівлі суду. На користь органу влади Можливе порушення прав і свобод інших людей (мешканців і гостей міста), неможливість органу влади забезпечити громадський порядок тощо.
24.06.12 Харківська область Київська районна партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Проведення акції протесту навпроти будівлі суду. На кориcть органу влади Можливість впливу на суддів при здійсненні правосуддя, відсутність плану проведення акції тощо.
24.06.12 Харківська область Ленінська районна партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Проведення акції протесту навпроти будівлі суду. На користь органу влади Можливість впливу на суддів при здійсненні правосуддя, відсутність плану проведення акції тощо.
24.06.12 Харківська область Жовтнева районна партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Проведення акції протесту навпроти будівлі суду. На користь органу влади Неправомірне використання звукопідсилювальної техніки, можливі перешкоди у роботі держустанов тощо.
24.06.12 Харківська область Фрунзенська районна партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Проведення акції протесту навпроти будівлі суду. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, порушення правил благоустрою тощо.
07.07.12 Харківська область Червонозаводська партійна організація Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Проведення безстрокової акції протесту навпроти будівлі суду. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, можливість впливу мирного зібрання на судовий процес тощо.
07.07.12 Харківська область Фізична особа. Проведення безстрокової акції протесту навпроти будівлі суду. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, можливість впливу мирного зібрання на судовий процес тощо.
07.07.12 Харківська область Дзержинська районна партійна організація “Всеураїнське об’єднання “Батьківщина”. Проведення безстрокової акції протесту навпроти будівлі суду. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, недотримання справедливого балансу між інтересами учасників мирного зібрання і інтересами територіальної громади міста тощо.
07.07.12 Харківська область Харківська міська організація політичної партії “За Україну”. Проведення безстрокової акції протесту навпроти будівлі суду. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, недотримання справедливого балансу між інтересами учасників мирного зібрання і інтересами територіальної громади міста тощо.
07.07.12 Харківська область Орджонікідзівська районна партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Проведення безстрокової акції протесту навпроти будівлі суду. На користь органу влади Можливість впливу на суддів, складність оперативної обстановки в місці в зв’язку з проведенням заходів тощо.
07.07.12 Харківська область Харківська міська організація “Всеукраїнське об’єдання “Свобода”. Проведення безстрокової акції протесту навпроти будівлі суду. На користь органу влади Можливі ускладнення в русі транспорту, складність оперативної обстановки в місці в зв’язку з проведенням заходів тощо.
07.07.12 Харківська область Харківська обласна громадська організація “Ми харків’яни”. Проведення безстрокової акції протесту навпроти будівлі суду. На користь органу влади Створення незручностей до вільного доступу в держустанови, порушення тиші і спокою у місці проведення, створення несприятливих умов праці у держустановах тощо.
07.07.12 Харківська область Московська районна партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Проведення безстрокової акції протесту навпроти будівлі суду. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, можливість впливу мирного зібрання на суддів тощо.
07.07.12 Харківська область Харківська міська організація політичної партії “Фронт Змін”. Проведення безстрокової акції протесту. На користь органу влади Інтенсивний рух транспорту, відволікання значної частини співробітників органів правопорядку, що може негативно вплинути на правопорядок в інших районах міста тощо.
07.07.12 Харківська область Фрунзенська партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Проведення безстрокової акції протесту навпроти будівлі Апеляційного суду Харківської області. На користь органу влади Інтенсивний рух транспорту, відволікання значної частини співробітників органу правопорядку, що може негативно вплинути на забезпечення правопорядку в інших районах міста, місце проведення заходу є територією відпочинку тощо.
07.07.12 Харківська область Комінтернівська районна партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Проведення безстрокової акції протесту навпроти будівлі Апеляційного суду Харківської області. На користь органу влади Недотримання справедливого балансу між інтересами учасників масового заходу і інтересами територіальної громади міста, можливість ускладнення оперативної обстановки в місті тощо.
07.07.12 Харківська область Фізична особа. Проведення безстрокової акції протести навпроти будівлі Апеляційного суду Харківської області. На користь органу влади Можливість впливу на суддів, можливе ускладнення оперативної обстановки в місті, недотримання справедливого балансу між інтересами учасників масового заходу та інтересами територіальної громади міста тощо.
07.07.12 Харківська область Фізична особа. Проведення безстрокової акції протесту навпроти будівлі Апеляційного суду Харківської області. На користь органу влади Інтенствний рух транспорту, відволікання значної частини працівників правоохоронних органів, що може негативно вплинути на забезпечення правопорядку в інших районах міста тощо.
07.07.12 Харківська область Жовтнева районна партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Проведення безстрокової акції протесту навпроти будівлі Апеляційного суду Харківської області. На користь органу влади Інтенсивний рух автотранспорту, територія проведення заходу є місцем відпочинку мешканців міста тощо.
09.07.12 Харківська область Фізична особа. Проведення мирного зібрання навпроти будівлі суду. На користь органу влади Можливе порушення прав і свобод громадян, можливість впливу мирного зібрання на суддів.
09.07.12 Харківська область Близнюківська районна партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Проведення акції протесту навпроти будівлі суду. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, недотримання справедливого балансу інтересів між учасниками мирного зібрання та територіальною громадою міста тощо.
09.07.12 Харківська область Сахновщинська районна партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Проведення акції протесту навпроти будівлі суду. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, недотримання справедливого балансу інтересів між учасниками мирного зібрання та територіальною громадою міста тощо.
13.07.12 Харківська область Харківська міська організація “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. Проведення агітаційних заходів. На користь органу влади Встановлення наметів створить незручності для пересування громадян, відволікання значної частини працівників спецпідрозділів, що негативно вплине на оперативну обстановку в місті тощо.
18.07.12 Харківська область Фізична особа. Встановлення наметів на майдані Свободи. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, наявність перешкод для безпечного дорожнього руху тощо.
19.07.12 Харківська область Червонозаводська районна партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Проведення безстрокової акції протесту навпроти будівлі суду. На користь органу влади Захід не узгоджується з інтересами територіальної громади тощо.
19.07.12 Харківська область Харківська міська організація “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. На користь органу влади Можлива загроза життю і здоров’ю громадян, ймовірність порушення прав і свобод людей тощо.
19.07.12 Харківська область Харківська обласна організація “Ми харків’яни”. Проведення безстрокової акції протесту навпроти будівлі суду. На користь органу влади Недотримання справедливого балансу між інтересами учасників мирного зібрання та інтересами територіальної громади міста Харкова.
19.07.12 Харківська область Комінтернівська районна партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Проведення безстрокової акції протесту навпроти будівлі суду. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, недотримання справедливого балансу між інтересами учасників мирного зібрання та інтересами територіальної громади.
19.07.12 Харківська область Харківська міська організація політичної партії “Фронт змін”. Проведення безстрокової акції протесту навпроти будівлі суду. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, порушення конституційних гарантій незалежності суддів тощо.
19.07.12 Харківська область Фізична особа. Проведення безстрокової акції протесту навпроти будівлі суду. На користь органу влади Можливість впливу на суд, порушення прав учасників судових процесів тощо.
19.07.12 Харківська область Фізична особа. Проведення безстрокової акції протесту навпроти будівлі суду. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, недотримання справедливого балансу між інтересами учасників мирного зібрання та інтересами територіальної громади тощо.
19.07.12 Харківська область Дзержинська районна партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Проведення безстрокової акції протесту навпроти будівлі суду. На користь органу влади Недотримання справедливого балансу між інтересами учасників мирного зібрання та інтересами територіальної громади тощо.
19.07.12 Харківська область Фрунзенська районна партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Проведення безстрокової акції протесту навпроти будівлі Апеляційного суду Харківської області. На користь органу влади Можливість впливу мирного зібрання на суддів, недотримання справедливого балансу між інтересами учасників масового заходу та інтересами територіальної громади міста.
20.07.12 Харківська область Фізична особа. Проведення безстрокової акції протесту навпроти будівлі суду. На користь органу влади Ускладнення оперативної обстановки в місці проведення заходу, можливість впливу на суддів тощо.
20.07.12 Харківська область Жовтнева районна партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Проведення безстрокової акції протесту навпроти будівлі суду. На користь органу влади Інтенсивний рух транспорту, відволікання значної кількості працівників правоохоронних органів, що може негативно вплинути на забезпечення правопорядку в інших районах міста.
27.07.12 Харківська область Фізична особа. Проведення акції протесту навпроти будівлі суду. На користь органу влади Перешкоди для руху транспорту та нормальної роботи державних установ.
09.08.12 Харківська область Чугуївський міський комітет Комуністичної партії України. Проведення роботи інформаційно-агітаційних постів. На користь органу влади Територія роботи інформаційно-агітаційних постів є зоною відпочинку мешканців міста, відсутність у правоохоронних органів можливості забезпечити громадський порядок тощо.
09.08.12 Харківська область Харківський обласний осередок всеукраїнської молодіжної громадської організації “Молода Просвіта”. Проведення безстрокової акції протесту. На користь органу влади Одночасні заходи, недотримання справедливого балансу між інтересами учасників заходу і інтересами територіальної громади міста.
09.08.12 Харківська область Харківська крайова організація “Спілка української молоді”. Проведення безстрокової акції протесту на захист української мови. На користь органу влади Інтенсивний рух автотранспорту, відволікання значної частини працівників правоохоронних органів, що може негативно вплинути на забезпечення правопорядку в інших районах міста тощо.
10.08.12 Харківська область Фізична особа. Проведення акції протесту навпроти будівлі суду. На користь органу влади Можливість впливу на суд, порушення прав учасників судових процесі тощо.
10.08.12 Харківська область Фізична особа. Проведення акції протесту навпроти будівлі суду. На користь органу влади Ускладнення для руху транспорту, використання звукопідсилювальної апаратури у робочий день ускладнить роботу працівників тощо.
10.08.12 Харківська область Харківський обласний осередок всеукраїнської молодіжної організації “Молода просвіта”. Проведення мітингу зі встановлення наметів біля пам’ятнику Т.Г. Шевченку. На користь органу влади Недотримання справедливого балансу між інтересами учасників мирного зібрання і інтересами територіальної громади, існування загрози життю і здоров’ю жителей тощо.
10.08.12 Харківська область Фізична особа. Проведення акції протесту навпроти будівлі суду. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, можливість впливу на суддів тощо.
21.08.12 Харківська область Громадська організація “Трудова Харківщина” та інші. Встановлення агітпосту. На користь органу влади Підготовка до візиту Президента України, можливе ускладнення руху транспорту та пішоходів.
21.08.12 Харківська область Харківська обласна громадська організація “Ми Харків’яни”. Проведення мітингу біля центрального парку відпочинку. На користь органу влади Проведення мотажних робіт, недотримання справедливого балансу між інтересами учасників мирного зібрання та інтересами територіальної громади.
06.09.12 Харківська область Харківська обласна організація політичної партії “Демократичний альянс”. Проведення мирної акції на майдані Свободи. На користь органу влади Проведення мітингу представниками партії “Демократичний альянс”, що викрикують гасла може викликати негативну реакцію і обгрунтоване обурення жителів міста.
06.09.12 Харківська область Харківська обласна організація “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. Проведення акції на майдані Свободи. На користь органу влади Святкові заходи, інтенсивний рух транспорту, можливе порушення правил благоустрою тощо.
07.09.12 Харківська область Фізична особа. Проведення акції “Харкове, вставай на захист ТВі”. На користь органу влади Святкові заходи, невідповідність інтересів учасників мирного зібрання та інтересів територіальної громади міста.
07.09.12 Харківська область Фізична особа. Проведення акції “Харкове, вставай на захист ТВі”. На користь органу влади Святкові заходи, інтенсивний рух транспорту, невідповідність інтересів учасників мирного зібрання та інтересів територіальної громади міста.
10.09.12 Харківська область Фізичні особа. Проведення акції протесту навпроти будівлі суду. На користь органу влади Можливість впливу на суддів, порушення прав учасників судових процесів тощо.
10.09.12 Харківська область Фізичні особи. Проведення акції протесту навпроти будівлі суду. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, можливість впливу на суддів тощо.
11.10.12 Харківська область Фізична особа. Проведення ходи. На користь органу влади Висока інтенсивність транспортного руху, захід не узгоджується з інтересами територіальної громади тощо.
11.10.12 Харківська область Харківська обласна організація Конгресу українських націоналістів. Проведення мітингу з нагоди вшанування УПА. На користь органу влади Інтенсивний рух транспорту, проведння мітингу може викликати обгрунтоване обурення жителів міста тощо.
11.10.12 Харківська область Харківська обласна організація Конгресу українських націоналістів. Проведення масового заходу з нагоди створення УПА. На користь органу влади Захід виклече суттєві труднощі у забезпеченні вимог пожежної безпеки, проведення робіт по благоустрою міста тощо.
11.10.12 Харківська область Фізична особа. Проведення мітингу поруч з пам’ятником Т.Г. Шевченку. На користь органу влади Можливість винекнення контрзібрань та конфліктів з нарядами міліції, проведення робіт з благоустрою тощо.
11.10.12 Харківська область Фізична особа. Проведення ходи на честь героїв УПА. На користь органу влади Інтенсивний рух транспорту, недотримано баланс між інтересами учасників заходу і жителями міста тощо.
11.10.12 Харківська область Харківська обласна організація “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. Проведення ходи. На користь органу влади Недотримання вимог положення, яким регулюється проведення мирних зібрань, недотримання справедливого балансу між інтересами учансників заходу і територіальної громади міста тощо.
11.10.12 Харківська область Харківська обласна громадська організація “Всеукраїнський союз робітників”. Проведення ходи. На користь органу влади Можливість винекнення конфліктних ситуацій, інтенсивний рух транспорту тощо.
11.10.12 Харківська область Фізична особа. Проведення мітингу на честь вшанування УПА. На користь органу влади Контрзібрання, порушення Указу Президії Верховної Ради СРСР 88р, яким врегульовано порядок проведення мирних зібрань тощо.
11.10.12 Харківська область Фізична особа. Проведення ходи. На користь органу влади Висока ймовірність винекнення конфліктних ситуацій, недотримання вимог щодо форм та методів гарантованого забезпечення громадського порядку учасниками заходу тощо.
11.10.12 Харківська область Харківська обласна громадська організація “Оплот”. Проведення акції направленої проти ряду політичних сил. На користь органу влади Порушення правил благоустрою, недотримання справедливого балансу між учасниками акції і мешканяцями територіальної громади тощо.
12.10.12 Харківська область Громадська організація “Трудова Харківщина”. Проведення ходи. На користь органу влади Проведення заходу не узгоджується з інтересами територіальної громади, можливість винекнення конфліктних ситуацій тощо.
12.10.12 Харківська область Харківська громада на захист Конституції та прав людини. Проведення ходи з нагоди вшанування створення УПА. На користь органу влади Інтенсивний рух транспорту, захід не узгоджується з інтересами територіальної громади тощо.
12.10.12 Харківська область Харківська обласна громадська організація “Оплот”. Проведення ходи і демонстрації. На користь органу влади Захід може створити незручності для жителей міста, проведення робіт з благоустрою тощо.
12.10.12 Харківська область Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Молоді Регіони”. Проведення зустрічі з виборцями на підтримку Партії Регіонів. На користь органу влади Захід не узгоджується з інтересами територіальної громади міста, інтенсивний рух автотранспорту тощо.
13.10.12 Харківська область Харківська обласна організація політичної партії “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Проведення зустрічі з виборцями. На користь органу влади Інтенсивний рух транспорту, захід не узгоджується з інтересами територіальної громади міста тощо.
13.11.12 Харківська область Харківська обласна організація “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. Проведення маршу проти нелегальної міграції. На користь органу влади Вірогідність дорожньо-транспортних пригод, проведення заходу є небезпечним в темний час доби тощо.
15.11.12 Харківська область Фізична особа. Проведення акції “Студентська трибуна”. На користь органу влади Святкові заходи, недотримання справедливого балансу між інтересами учасників мирного зібрання та інтересами територіальної громади міста тощо.
22.11.12 Харківська область Московська районна партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Проведення пікету. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, не зазначено конкретного місця проведення пікету тощо.
Херсонський окружний адміністративний суд
16.08.12 Херсонська область Херсонська міська громадська організація любителів човново-вітрильного спорту “Арго”. Проведення акції протесту під будівлею місцевої ради. На користь організатора мирних зібрань
Хмельницький окружний адміністративний суд
27.10.12 Хмельницька область Хмельницька обласна організація “Астрея”. Проведення безстрокової мирної акції “Захистимо наш вибір”. На користь органу влади Захід може призвести до ускладнення роботи виборчих комісій, до відкритого протистояння різних політичних сил тощо.
30.10.12 Хмельницька область Красилівська районна організація партії “Наша Україна”, красилівська районна організація “Партії Регіонів” та інші. Проведення різнопланових масових заходів. На користь органу влади Масові заходи можуть спричинити протистояння різних політичних сил (суд заборонив проведення будь-яких акцій в період з 30 жовтня по 12 листопада).
Черкаський окружний адміністративний суд
14.01.12 Черкаська область Працівники заводу. Мітинг з метою захисту прав та інтересів від корупції чиновника. На користь органу влади Порушення Указу Президії ВР СРСР 88 р., яким врегульовано порядок проведення мирних зібрань (несвоєчасне повідомлення), нормами Закону про протидію корупції не передбачено мирних зібрань як засобу протидії корупції, можливість релігійного протистояння тощо.
07.03.12 Черкаська область Фізична особа. Проведення страйку. На користь органу влади Візит Президента, державна охорона посадових осіб, протилежні погляди громадян на українську історію.
24.03.12 Черкаська область Фізичні особи.  Мітинг на центральній площі м. Шпола. На користь органу влади Порушення Указу Президії ВР СРСР 88 р., яким врегульовано порядок проведення мирних зібрань (несвоєчасне повідомлення).
31.05.12 Черкаська область Черкаська міська організація “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. Проведення акції до дня захисту дітей. На користь органу влади Невчасне повідомлення, святкові заходи.
05.07.12 Черкаська область Черкаська обласна організація “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. Проведення безстрокової акції протесту. На користь органу влади Неналежне місце проведення.
13.07.12 Черкаська область Черкаська міська організація “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, черкаська міська організація Партії Регіонів та інші. Проведення акцій на бульварі Шевченка. На користь органу влади Порушення права громадян на відпочинок в позаробочий час, порушення права на особисте життя тощо.
07.09.12 Черкаська область Черкаська міська організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, черкаська міська організація Партії Регіонів та інші. Проведення масових політичних заходів на бульварі Шевченка. На користь органу влади Ризик порушення громадського порядку при проведенні контрдемонстрацій, перешкоди для руху автотранспорту тощо.
10.09.12 Черкаська область Черкаська міська організація “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, черкаська міська організація Партії Регіонів та інші. Проведення масових  заходів на бульварі Шевченка. На користь органу влади Можлива дестабілізація суспільно-політичної обстановки, перешкоди для функціонування інфраструктури міста тощо.
10.10.12 Черкаська область Черкаська міська організація “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, черкаська обласна організація Партії Регіонів та інші. Проведення різних за спрямованістю акцій. На користь органу влади Контрзібрання, масові заходи планується проводити без погодження з автоінспекцією (суд заборонив проведення будь-яких акцій на певній території протягом тривалого часового проміжку).
26.10.12 Черкаська область Черкаська міська організація Партії Регіонів, черкаська обласна організація партії “УДАР Віталія Кличка” та інші. Проведення різноманітних масових заходів. На користь органу влади Контрзібрання, створення перешкод для функціонування інфраструктури міста тощо.
26.10.12 Черкаська область Черкаська міська партійна організація політичної партії “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Проведення смолоскипної ходи. На користь органу влади Одночасні заходи, відсутність погодження з державтоінспекцією, можливість створення аварійних ситуацій на дорозі тощо.
09.11.12 Черкаська область Черкаська обласна організація Партії Регіонів, черкаська міська організація партії “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” та інші. Проведення різнопланових акцій. На користь органу влади Можливість винекнення конфліктних ситуацій між учасниками масових заходів, а також конфліктів з нарядами міліції тощо.
27.12.12 Черкаська область Черкаська міська організація Партії Регіонів, черкаська міська організація політичної партії “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” та інші. Проведення різних за спрямованістю масових заходів. На користь органу влади Святкові заходи, активний рух громадського транспорту тощо.
Чернівецький окружний адміністративний суд 
27.10.12 Чернівецька область Чернівецька міська партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” та інші. Проведення масових заходів на центральній площі міста Чернівці. На користь органу влади Порушення Указу Президії Верховної Ради СРСР 88р., яким врегульовано порядок проведення мирних зібрань (несвоєчасне повідомлення), відсутність можливості у правоохоронних органів забезпечити охорону громадського порядку тощо.
Чернігівський окружний адміністративний суд
28.09.12 Чернігівська область Чернігівська обласна партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” та інші. Проведення акції “Вуличне телебачення”. На користь органу влади Контрзібрання.
29.09.12 Чернігівська область Чернігівська обласна партійна організація політичної партії “Фронт Змін”. Проведення зустрічей мешканців територіальної громади з народними депутатами. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, одночасні заходи, відсутність можливості забезпечити охорону громадського порядку у правоохоронних органів тощо.
13.10.12 Чернігівська область Менська районна партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Проведення мирного зібрання біля Менської виправної колонії. На користь органу влади Проведення заходу унеможливить забезпечення нормального функціонування установи, можливість винекнення дорожньо-транспортних пригод тощо.
 Окружний адміністративний суд м. Києва
31.01.12 Київ Кредитна спілка “Либідь” та інші. Безстрокове пікетування ошуканих клієнтів кредитних спілок. На користь органу влади Порушення Указу Президії ВР СРСР 88 р., яким врегульовано порядок проведення мирних зібрань., невідповідність місцевому положенню про порядок проведення мирних зібрань (невчасність, не містить мети, форми проведення заходу, часу закінчення заходу, кількості учасників заходу, необхідність (чи відсутність такої) у використанні звукопідсилювальної апаратури.
25.04.12 Київ Всеукраїнська спілка громадських організацій “Молодь! Громада! Влада!”. Проведення масових заходів з встановленням наметів. На користь органу влади Встановлення наметів пошкодить зелені насадження, негативно вплине на умови діяльності розташованих поруч органів державної влади та управління, створить антисанітарні умови та порушить правила протипожежної безпеки.
22.05.12 Київ Громадська організація “Наступ” та інші. Проведення заходів зі встановленням малих архітектурних форм. На користь органу влади Встановлення малих архітектурних форм може створювати перешкоди працівникам правоохоронних органів для виконання ними функцій з охорони громадського порядку.
11.06.12 Київ Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, молодіжна громадська організація “Молодіжний рух Києва” та інші. На користь органу влади Несвоєчасне повідомленння, проведення зібрань де перебувають вболівальники -громадяни України та іноземних держав, може порушити громадський порядок, створити реальну небезпеку заворушень, загрозу здоров’ю населенню, правам та свободам інших людей.
03.07.12 Київ Фізична особа, мешканці-співвласники ОСББ та інші. Проведення різних за спрямованістю заходів. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, неможливість забезпечення правопорядку правоохоронними органами, негативний вплив на безпеку дорожнього руху тощо.
25.07.12 Київ Конгрес українських націоналістів. Проведення акцій протесту у  зв’язку візитиом Патріарха Московського Кирила. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, незазначена передбачена кількість учасників.
10.09.12 Київ Всеукраїнська громадська організація “Об’єднання Богдана Хмельницького” та інші. Проведення пікетувань в центральній частині міста. На користь органу влади Порушення Указу Президії Верховної Ради СРСР 88 р., яким врегульовано проведення мирних зібрань, порушення місцевого положення, яке регулює проведення мирних зібрань.
17.09.12 Київ Всеукраїнське громадське об’єднання “Народна солідарність за соціальний захист та взаємодопомогу” та інші. Проведення заходів зі встановленням малих архітектурних форм. На користь органу влади Порушення Указу Президії Верховної Ради СРСР 88р., яким врегульовано порядок проведення мирних зібрань(несвоєчасне повідомлення) тощо.
27.10.12 Київ Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Батьківщина молода”, Всеукраїнська громадська організація “Молоді Регіони” та інші. Проведення різних за змістом акцій. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, перешкоджання нормальній діяльності міста (суд заборонив проведення всіх акцій на певній території у період з 28 жовтня по 12 листопада).
29.10.12 Київ Вкладники кредитних союзів “Акорд”, “Всеукраїнське народне кредитне товариство” та інші. Проведення заходів по вулиці Інституцькій. На користь органу влади Контрзібрання, можливість винекнення конфліктів з нарядами міліції, перешкоджання нормальній діяльності Національного банку України тощо.
07.11.12 Київ Громадська організація “Корчувате – Наш дім”. Проведення заходів по вулиці Хрещатик. На користь організатора мирних зібрань
15.11.12 Київ Приватне підприємство “Дім вина “Скала”. Проведення акції під стінами НБУ. На користь організатора мирних зібрань
07.12.12 Київ Фізична особа. Проведення акції протесту проти держави. На користь органу влади Ризик проведення контрдемонстрацій, захід може перешкодити нормальній життєдіяльності міста тощо.
07.12.12 Київ Громадська організація “Інсайт”. Проведення мирних зібрань по вулиці Хрещатик. На користь органу влади Захід суперечить місцевому положенню, яким регулюється порядок проведення мирних зібрань (несвоєчасне повідомлення) тощо.
28.12.12 Київ Громадянська кампанія “Форум порядку Києва” та інші. Проведення різних за формою і спрямованістю акцій. На користь органу влади Невідповідність заходу Указу Президії Верховної Ради СРСР 88 р., яким врегульовано порядок проведення мирних зібрань (несвоєчасне повідомлення), неправомірне використання звукопідсилюваної апаратури тощо.
 Окружний адміністративний суд м. Севастополя
20.01.12 Севастополь Гагарінська районна партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Покладання квітів з нагоди дня злуки. На користь організатора мирних зібрань
30.03.12 Севастополь “Фронт змін”. Проведення акції “Готуй намет навесні”. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, святкові заходи.
08.05.12 Севастополь Всеукраїнська громадська організація “Коаліція учасників помаранчевої революції” та інші. Проведення ходи. На користь органу влади Можливість конфлікту між учасниками акції та місцевими жителями, на територію міста Севастополя прибуває особа щодо якої здійснюється державна охорона.
15.06.12 Севастополь Комітет зі збереження християнської спадщини “Покрови Богородиці”. Проведення маніфестації та ходи. На користь органу влади Святкові заходи, є вірогідність виникнення конфліктних ситуацій між учасниками заходу та мешканцями міста, неможливість забезпечити громадський порядок правоохоронними органами.
04.07.12 Севастополь Севастопольська міська організація політичної партії “Фронт змін”. Проведення безстрокової акції протесту на захист української мови. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення.
06.07.12 Севастополь Севастопольський міський осередок громадської організації “Фронт змін”. Проведення безстрокової акції протесту на захист української мови. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, перешкоди для роботи держустанов і вільного проходу громадян.
09.07.12 Севастополь Ленінський районний комітет Комуністичної партії України. Проведення інформаційного пікету щодо захисту прав севастопольців. На користь організатора мирних зібрань
09.07.12 Севастополь Ленінська районна у місті Севастополі організація Партії Регіонів. Проведення безстрокової акції в підтримку російської мови. На користь органу влади Відсутність можливості забезпечення правопорядку правоохоронними органами, можливість винекнення конфліктів внаслідок контрдемонстрації тощо.
10.07.12 Севастополь Севастопольський міський осередок громадської організації “Фронт змін”. Проведення безстрокової акції протесту на захист української мови. На користь організатора мирних зібрань
18.07.12 Севастополь Севастопольський міський осередок громадської організації “Фронт змін”. Розміщення інформаційного намету. На користь організатора мирних зібрань
19.07.12 Севастополь Севастопольський міський осередок громадської організації “Фронт змін”. Розміщення інформаційного намету. На користь організатора мирних зібрань
20.07.12 Севастополь Політична партія “Фронт змін”. Розміщення інформаційних наметів. На користь організатора мирних зібрань
23.07.12 Севастополь Севастопольська міська організація Української спілки ветеранів Афгану. Проведення протесту проти невиконання закону. На користь організатора мирних зібрань
27.07.12 Севастополь Спілка робочих Севастополя. Проведення інформаційного пікету. На користь органу влади Одночасні заходи, відсутність можливості забезпечити правопорядок у правоохоронних органів.
30.07.12 Севастополь Севастопольський міський осередок громадської організації “Фронт змін”. Розміщення інформаційного намету. На користь організатора мирних зібрань
30.07.12 Севастополь Регіональна координаційна рада громадянського руху “Чесно”. Проведення інформаційно-просвітницьких заходів на площі Нахімова. На користь організатора мирних зібрань
02.08.12 Севастополь Севастопольський міський осередок громадської організації “Фронт змін” та інші. Проведення агітаційної діяльності. На користь організатора мирних зібрань
06.08.12 Севастополь Ініціативна група з створення ОСН “Квартальний комітет Уляьяновські двори”. Проведення пікету біля cевастопольської міської державної адміністрації. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, невказана кількість учасників пікету тощо.
07.08.12 Севастополь Севастопольська міська організація “Всеукраїнське об’єднання Свобода”. Розміщення інформаційних наметів. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, незазначено конкретного місця розміщення наметів тощо.
10.08.12 Севастополь Севастопольська міська партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Розміщення інформаційного намету. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, можливість конфлікту між учасниками акції і жителями міста тощо.
13.08.12 Севастополь Фізична особа. Проведення мітингу. На користь органу влади Проведення заходів по забезпеченню безпеки особи щодо якої здійснюється державна охорона.
13.08.12 Севастополь Севастопольська міська партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Проведення агітаційної діяльності. На користь органу влади Задіяння особового складу правоохоронних органів для забезпечення безпеки Президента України, можливість винекнення конфліктних ситуацій з врахуванням того, що учасники мирного зібрання є опозиційними до влади тощо.
15.08.12 Севастополь Севастопольська міська партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, ленінська районна в місті Севастополі організація Партії Регіонів. Проведення різних за спрямованістю акцій. На користь організатора мирних зібрань
15.08.12 Севастополь Севастопольська міська партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Розміщення інформаційного намету. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення.
17.08.12 Севастополь Партія Наталії Королевської “Україна- Вперед”. Розміщення інформаційних наметів. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, можливісь конфліктів між учасниками мирного зібрання і жителями міста.
17.08.12 Севастополь Громадська організація “Спілка робочих Севастополя”. Проведення інформаційного пікету. На користь організатора мирних зібрань
17.08.12 Севастополь Севастопольська міська партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Розміщення інформаційно-агітаційних наметів. На користь організатора мирних зібрань
21.08.12 Севастополь Севастопольська міська організація Прогресивної соціалістичної партії України. Проведення інформаційного пікету. На користь організатора мирних зібрань
21.08.12 Севастополь Севастопольська міська партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Розміщення інформаційно-агітаційних наметів. На користь організатора мирних зібрань
21.08.12 Севастополь Севастопольська міська партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченка. На користь організатора мирних зібрань
22.08.12 Севастополь Севастопольська міська партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Розміщення інформаційно-агітаційних наметів. На користь організатора мирних зібрань
22.08.12 Севастополь
Депутат севастопольської міської ради. Розміщення інформаційно-агітаційних наметів.
На користь організатора мирних зібрань
23.08.12 Севастополь Громадська організація соціал-патріотичний рух “Русский Крым”. Розміщення намету та роздача листівок. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, святкові заходи тощо.
26.09.12 Севастополь Фізична особа. Проведення пікету. На користь організатора мирних зібрань
05.10.12 Севастополь Громадсько-політична газета “Подробности”. Проведення зборів з нагоди 5-ї річниці виходу першого номеру газети. На користь органу влади Одночасні заходи (святкування річниці звільнення України від фашистських загарбників).
10.10.12 Севастополь Фізична особа. Проведення безстрокового піКорчувате – Наш дімкету. На користь органу влади Суд дозволив проведення мирного зібрання проте заборонив використання гучномовця.
26.10.12 Севастополь Севастопольська міська організація “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. Розміщення інформаційних наметів. На користь організатора мирних зібрань
23.11.12 Севастополь Громадська організація “Русское движение “За единую Русь”. На користь організатора мирних зібрань
 Апеляційні адміністративні суди (апеляційна інстанція)
дата Суд Організатор та вид мирного зібрання Посилання Рішення Підстави для заборони
22.06.12 Вінницький апеляційний адміністративний суд Вінницька обласна громадська організація “Земляки”. Проведення масових заходів розважального характеру. На користь організатора мирних зібрань
09.11.12 Вінницький апеляційний адміністративний суд Хмельницька обласна громадська організація “Астрея”. Проведення акції “Захистимо наш вибір”. На користь організатора мирних зібрань
19.06.12 Донецький апеляційний адміністративний суд Фізичні особи, стаханівська міська партійна організація “Фронт змін” та інші. Проведення мітингу. На користь органу влади Протилежні соціально-політичні погляди заявників.
21.09.12 Донецький апеляційний адміністративний суд Краснодонська міська партійна організація Прогресивної соціалістичної партії України. Проведення агітаційних мирних зібрань. На користь органу влади У повідомленні про проведення зібрань не вказано коло та чисельність учасників, недотримано справедливого балансу між інтересами учасників мирних зібрань і жителями міста тощо.
12.07.12 Львівський апеляційний адміністративний суд Волинська обласна організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” та інші. Проведення пікетування. На користь органу влади Порушення Указу Президії ВР СРСР 88 р., яким врегульовано порядок проведення мирних зібрань (несвоєчасне повідомлення).
22.10.12 Львівський апеляційний адміністративний суд Кандидат в народні депутати. Проведення мітингу. На користь органу влади Організатори мирного зібрання не забезпечують тиші та спокою для мешканців навколишніх житлових будинків тощо.
01.11.12 Львівський апеляційний адміністративний суд Ковельська міська організація політичної партії “Фронт Змін”. Проведення мітингу біля адміністративної будівлі виконавчого комітету Ковельської міської ради. На користь органу влади Одночасні мирні зібрання, складні погодні умови, неможливість забезпечення правопорядку правоохоронними органами тощо.
17.01.12 Харківський апеляційний адміністративний суд Харківська обласна партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Протест під качанівською колонією. На користь органу влади Низька температура, інтенсивний рух транспорту, обмежена видимість.
06.02.12 Харківський апеляційний адміністративний суд Орджонікідзівська районна організація інвалідів “Союз Чорнобиль України”. Проведення безстрокової акції  протесту. На користь органу влади Невідповідність місцевому положенню про порядок проведення мирних зібрань (не вказана дата закінчення мирних зібрань).
14.03.12 Харківський апеляційний адміністративний суд Харківський міський комітет Комуністичної партії. Проведення пікету. На користь органу влади Низькі температури, монтажні роботи, недотриманий баланс між інтересами учасників зібрань і територіальною громадою міста.
05.06.12 Харківський апеляційний адміністративний суд Фізична особа. Проведення цілодобової акції протесту. На користь органу влади Під час проведення акції заборонено використання музичного інструменту. Причина: порушення тиші і спокою в громадському місці.
12.06.12 Харківський апеляційний адміністративний суд Фізична особа. Проведення акції на площі Свободи. На користь органу влади Інтенсивний рух транспорту, велике скупчення громадян тощо.
20.06.12 Харківський апеляційний адміністративний суд Харківський обласний осередок всеукраїнської молодіжної громадської організації “Молода Просвіта”. Проведення мітингу. На користь органу влади Проведення заходу у місці, яке має значне транспортне навантаження, може призвести до порушення нормального порядку функціонування громадського та приватного транспорту, що негативно позначилося би на законних правах та інтересах громадян-мешканців та гостей міста – вболівальників Чемпіонату Європи з футболу 2012.
12.07.12 Харківський апеляційний адміністративний суд Фізична особа. Проведення безстрокової акції протесту навпроти будівлі суду. На користь органу влади Можливість впливу на суддів, недотримання справедливого балансу інтересів між учасниками мирного зібрання і територіальною громадою тощо.
27.07.12 Харківський апеляційний адміністративний суд Харківська обласна організація “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. Встановлення інформаційних наметів. На користь органу влади Недотримання справедливого балансу інтересів між учасниками мирного зібрання і територіальною громадою тощо.
08.08.12 Харківський апеляційний адміністративний суд Партія Наталії Королевської “Україна-вперед”. Встановлення агітаційних наметів. На користь органу влади Створення незручностей для пересування громадян, недотримання справедливого балансу між інтересами учасників масового заходу та інтересами територіальної громади міста тощо.
17.09.12 Харківський апеляційний адміністративний суд Фізична особа. Проведення безстрокового мітингу. На користь органу влади Одночасні заходи, можливість збільшення кількості учасників зібрання до невизначеної кількості осіб тощо.
25.09.12 Харківський апелційний адміністративний суд Харківська обласна організація “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. Проведення мітингу. На користь органу влади Святкові заходи, недотримання справедливого балансу між інтересами учасників масового заходу  та інтересами територіальної громади міста тощо.
07.02.12 Київський апеляційний адміністративний суд Громадська організація “Об’єднання послідовників Фалуньгунь”. Висловлення протесту проти візиту голови  КНР в Україну. На користь органу влади Невідповідність місцевому положенню про порядок проведення мирних зібрань(одночасні заходи).
14.02.12 Київський апеляційний адміністративний суд Обухівська міська партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. Проведення агітації та поширення партійної літератури. На користь органу влади Порушення Указу Президії ВР СРСР 88 р., яким врегульовано порядок проведення мирних зібрань (несвоєчасне повідомлення).
16.02.12 Київський апеляційний адміністративний суд Київська міська партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” та інші. Проведення пікетування. На користь органу влади Наявність святкових заходів, порушення спокою мешканців прилеглих до місця проведення заходу будинків.
20.02.12 Київський апеляційний адміністративний суд Чернігівська міська організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Відкриття громадської приймальні. На користь органу влади Наявність одночасних святкових заходів до Дня Незалежності. Оскільки громадська приймальня відкривається в громадському місці це може призвести до порушення громадського порядку.
06.03.12 Київський апеляційний адміністративний суд Київська міська партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, київська міська партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Свобода” та інші. Проведення демонстрацій. На користь органу влади Збіг зібрань у часі і місці проведення при наявності протилежних політичних поглядів, небезпека конфліктів з працівниками міліції.
17.04.12 Київський апеляційний адміністративний суд Громадська ініціатива “Громадський захист Київщини”. Проведення акції “Брехня за ваші гроші”. На користь органу влади Порушення Указу Президії Верховної Ради СРСР 88 р., яким врегульовано порядок проведення мирних зібрань (несвоєчасне повідомлення).
19.04.12 Київський апеляційний адміністративний суд Народознавче товариство “Берегиня”. Проведення акції “Захисти своє місто”. На користь органу влади Одночасні заходи.
16.05.12 Київський апеляційний адміністративний суд Хаківський міський комітет ветеранів Чорнобиля, київська міська організація політичної партії “Всеукраїнське об’єднання         “Батьківщина” та інші. Проведення безстрокової акції протесту.
На користь організатора мирних зібрань
14.06.12 Київський апеляційний адміністративний суд Кредитна спілка  “Український фінансовий союз” та інші. Проведення мирних заходів по вулиці Інститутській. На користь органу влади Невідповідність заяви-повідомлення відповідачів вимогам чинного законодавства (не вбачається орієнтовна кількість учасників запланованого заходу, конкретної форми проведення заходу, часу закінчення заходу, наявність чи відсутність звукопідсилюючої апаратури),  порушення Указу Президії ВР СРСР 88 р., яким врегульовано порядок проведення мирних зібрань (несвоєчасне повідомлення).
19.06.12 Київський апеляційний адміністративний суд Громадська організація “Громадська позиція “Броварська варта”. Встановлення пересувних юридичних приймалень-наметів. На користь організатора мирних зібрань
27.07.2012 Київський апеляційний адміністративний суд Фізична особа, мешканці-співвласники ОСББ та інші. Проведення різних за спрямованістю заходів. Рішення Київського апеляційного адміністративного суду На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, небезпека для руху транспорту тощо.
02.08.12 Київський апеляційний адміністративний суд Боярська міська організація політичної партії “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Розміщення інформаційних наметів. На користь організатора мирних зібрань
09.08.12 Київський апеляційний адміністративний суд Народний депутат. Встановлення громадської приймальні народного депутата. На користь органу влади Депутатське звернення не є належним повідомленням про організацію мирних зібрань.
30.09.12 Київський апеляційний адміністративний суд Чернігівська міська організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” та інші. На користь організатора мирних зібрань
11.10.12 Київський апеляційний адміністративний суд Молодіжна громадська організація “Молодіжний рух Києва” та інші. Проведення заходів та встановлення малих архітектурних форм. На користь організатора мирних зібрань
01.11.12 Київський апеляційний адміністративний суд Кандидат у народні депутати. Проведення передвиборчої агітації з використанням сценічного обладнання. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, неможливість забезпечити громадський порядок правоохоронними органами тощо.
01.11.12 Київський апеляційний адміністративний суд Всеукраїнська громадська організація “Народна солідарність за соціальний захист та взаємодопомогу”. Проведення заходів з встановленням малих архітектурних форм. На користь органу влади Ускладнення безпеки дорожнього руху, можливість негативного впливу мирного зібрання на ефективність оперативного реагування у разі винекнення надзвичайних ситуацій тощо.
13.12.12 Київський апеляційний адміністративний суд Громадська ініціатива кредитної спілки “Київське кредитне товариство” та інші. Проведення заходів по вулиці Інституцькій. На користь органу влади Порушення нормальних умов життєдіяльності громадян, створення перешкод у функціонуванні та діяльності Національного банку України тощо.
20.12.12 Київський апеляційний адміністративний суд Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Батьківщина-молода”, Всеукраїнська громадська організація “Молоді регіони” та інші. Проведення заходів та встановлення малих архітектурних форм. На користь органу влади Можливість винекнення конфліктних ситуацій внаслідок контрдемонстрацій, створення першкод у нормальній життєдіяльності міста тощо.
25.06.12 Одеський апеляційний адміністративний суд Ізмаїльська міська організація Партії Регіонів та інші. Проведення різних масових заходів на території м. Ізмаїл. На користь органу влади Контрдемонстрації, можливість дезорганізації роботи органів влади та місцевого самоврядування тощо.
25.06.12 Одеський апеляційний адміністративний суд Фізична особа. Проведення акції “Спалення Конституції України”. На користь органу влади Суперечність акції моральним засадам демократичного суспільства.
14.02.12 Севастопольський апеляційний адміністративний суд Руський національний рух “За єдину Русь” та інші. Проведення масового заходу. На користь органу влади Порушення Указу Президії ВР СРСР 88 р., яким врегульовано порядок проведення мирних зібрань (несвоєчасне повідомлення).
14.02.12 Севастопольський апеляційний адміністративний суд Кримська республіканська партійна організація “Соціал-патріотична асамблея слов’ян”. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення.
07.03.12 Севастопольський апеляційний адміністративний суд Фізична особа. Проведення мирного зібрання з нагоди святкування нового робочого тижня. На користь органу влади Порушення Указу Президії ВР СРСР 88 р., яким врегульовано порядок проведення мирних зібрань (несвоєчасне повідомлення).
07.03.12 Севастопольський апеляційний адміністративний суд Фізична особа. Проведення мирного зібрання з нагоди святкування нового робочого тижня. На користь органу влади Порушення Указу Президії Верховної Ради СРСР 88 р., яким врегульовано порядок проведення мирних зібрань (несвоєчасне повідомлення).
02.04.12 Севастопольський апеляційний адміністративний суд Севастопольська міська організація політичної партії “Фронт змін”. Проведення акції “Готуй намети навесні”. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення.
18.04.12 Севастопольський апеляційний адміністративний суд Сімферопольська міська організація Комуністичної партії України. Проведення акції протесту проти підвищення цін. На користь організатора мирних зібрань
10.05.12 Севастопольський апеляційний адміністративний суд Сімферопольська міська організація партії “Союз”. Проведення мітингу. На користь організатора мирних зібрань
17.05.12 Севастопольський апеляційний адміністративний суд Сімферопольська міська організація партії “Союз”. Проведення масових зібрань зі встановленням наметів. На користь органу влади Порушення режиму роботи органів місцевого самоврядування, умови для порушення Закону “Про благоустрій населених пунктів”, блокування проходу до будівлі тощо.
17.05.12 Севастопольський апеляційний адміністративний суд Севастопольська міська організація політичної партії “Фронт змін”. Проведення масових заходів з викристанням наметів та мегафонів. На користь органу влади Неможливість розміщення малих архітектурних форм у місцях знаходження великої кількості людей, можливість негативного впливу наметів на санітарно-гігієнічний стан тощо.
02.08.12 Севастопольський апеляційний адміністративний суд Севастопольський міський осередок громадської організації “Фронт змін”. Розміщення інформаційного намету. На користь органу влади Несвоєчасне повідомлення, інтенсивний рух транспорту, блокування доступу до лікарні тощо.
20.08.12 Севастопольський апеляційний адміністративний суд Ленінська районна в місті Севастополі організація Партії Регіонів, Севастопольська міська партійна організація “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Розміщення інформаційних наметів. На користь організатора мирних зібрань
21.08.12 Севастопольський апеляційний адміністративний суд Громадська організація “Cпілка робочих Севастополя”. Проведення інформаційного пікету. На користь організатора мирних зібрань
23.08.12 Севастопольський апеляційний адміністративний суд Севастопольська міська організація Прогресивної соціалічтичної партії України. Проведення інформаційного пікету. На користь організатора мирних зібрань
28.08.12 Севастопольський апеляційний адміністративний суд Мусульманська автономна релігійна громада “Давет” та інші. Проведення масового заходу перед Кримським республіканським Центром дитячої та юнацької творчості. На користь органу влади Територія проведення заходу не може вмістити заплановану кількість учасників мирного зібрання.
17.09.12 Севастопольський апеляційний адміністративний суд Ініціативна група з створення ОСН “Квартальний комітет Ульянівські двори”. Проведення пікету. На користь організатора мирних зібрань
23.10.12 Севастопольський апеляційний адміністративний суд Фізична особа. Проведення безстрокового пікету. На користь органу влади Зібрання обмежено в частині використання гучномовця, оскільки таке використання обмежить право на відпочинок і належні умови праці інших громадян.
Вищий адміністративний суд України
16.05.12 Вищий адміністративний суд України Черкаська міська громадська організація захисту прав і свобод підприємців “Дія”. Проведення безстрокової акції протесту. На користь організатора мирних зібрань
26.06.12 Вищий адміністративний суд України Харківська обласна організація “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. Проведення смолоскипної ходи на честь дня народження Степана Бандери. На користь органу влади Одночсні заходи, порушення права громадян на відпочинок тощо.
12.07.12 Вищий адміністративний суд України Творча спілка “Творчість”. Проведення пікету біля будівель державної податкової інспекції в голосіївському районі м. Києва. На користь організатора мирних зібрань
23.08.12 Вищий адміністративний суд України Громадська  організація “Дніпродзержинська правозахисна спілка”. Проведення масового заходу у формі роз’яснювальної роботи. На користь організатора мирних зібрань
14.09.12 Вищий адміністративний суд України Харківський обласний осередок всеукраїнської молодіжної громадської організації “Молода просвіта”. Проведенння мітингу біля пам’ятника Т.Г. Шевченку. На користь органу влади Підготовчі заходи до Євро 2012, інтенствний рух транспорту тощо.
24.10.12 Вищий адміністративний суд України Фізична особа. Проведення пікетування комунального підприємства “Міжнародний аеропорт “Чернівці”.
На користь органу влади Порушення Указу Президії Верховної Ради СРСР 88 р., яким врегульовано порядок проведення мирних зібрань (несвоєчасне повідомлення), одночасні заходи.
24.10.12 Вищий адміністртивний суд України Донцька обласна громадська правозахисна організація “Юрком”, Донецький міський комітет комуністичної партії України та інші. Проведення акції протесту біля будівлі прокуратури.

 

На користь органу влади Обмежена площа для розташування осіб, які бажають взяти участь у акції протесту, загроза здоров’ю наслеленню у зв’язку з зростанням на той момент захворюваності на грип тощо.
06.11.12 Вищий адміністративний суд Фізична особа. Проведення пікету біля резиденції Президента України у Межигір’ї. На користь органу владу Несвоєчасне повідомлення.
11.12.12 Вищий адміністративний суд Прогресивна соціалістична партія України. Проведення акції з встановленням інформаційних наметів. На користь організатора мирних зібрань