preloader

Що вас цікавить?

Настрої українців на 28 році незалежності України

25.09.2019
Конституціоналізм /
Референдум /
Конституційна реформа

Візуалізували результати соціалогічного опитування українців, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва.


Напередодні Дня незалежності Центр політико-правових реформ спільно з Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва підбив підсумки розвитку України за останні 28 років під час прес-конференції «Україна здобула незалежність 28 років тому. Де ми зараз? Куди прямуємо?».

Зокрема, на заході були презентовані результати загальнонаціонального дослідження громадської думки населення України, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології з 8 по 20 серпня 2019 року. Опитування фінансово підтримав Міжнародний фонд «Відродження», окремі питання були включені до нього на замовлення Центру політико-правових реформ у межах проекту «Посилення ролі громадянського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади», що фінансується Європейським Союзом. Окрім того, для порівняння були використані результати опитувань, проведених у попередні роки.

З усіма резальтатами опитування можна ознайомитися тут. Окремі з них ми візуалізували.

 

Інфографіка підготовлено за підтримки Європейського Союзу в межах проекту ЦППР «Посилення ролі громадянського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади». Вам може бути цікаво